Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

na wstepie przyznaje, ze nie sledzilem zbyt dokladnie calej tutaj dyskusji i nie bardzo mam zamiar przegladac wszystkie 424 podstron tego tematu, aby znalezc info odnosnie bledu, ktory opisze. jakkolwiek by nie bylo, blad ten w moim przekonaniu nadal istnieje.

do rzeczy:

linki z "&" sa zle wyswietlane. znak ten jest zamieniany na "&" w czasie wysylania na strony emitujace linki*.

innymi slowy, dodaje link:

https://example.com/index.php?id=4〈=kh

a na stronach znajdujacych sie w systemie wyswietla sie "reklama" w formie linku do:

https://example.com/index.php?id=4&lang=kh

co moze prowadzic na przyklad do "reklamowania" strony z bledem 404, a to jest wysoce nieefektywne pod wzgledem "reklamowym"...

pytania: czy Szanowni Administratorzy Systemu Reklamowego potwierdza istnienie bledu i jesli tak, to czy planuja naprawienie go?

*- pliki .wbl posiadaja dane juz z tym nieszczesnym "&" zamiast samego "&".

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
*- pliki .wbl posiadaja dane juz z tym nieszczesnym "&" zamiast samego "&".

Twoja uwaga została wysłuchana, rozpatrzona i wprowadzona w życie z dniem dzisiejszym ^_^

Pozdrawiam,

Gatzec

PS. Co prawda efekty (w plikach *.wbl) będzie widać dopiero za pewien czas.

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja uwaga została wysłuchana, rozpatrzona i wprowadzona w życie z dniem dzisiejszym :D

w imieniu swoim i ludzi, korzystajacych z tego Systemu Reklamowego - dziekuje.

na wyniki istotnie trzeba bedzie poczekac, ale z pewnoscia dam znac, jesli nadal ten blad zauwaze. :killer:

pozdrawiam.

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać jak idą testy, kiedy można się spodziewać opcji przelewu proPunktów? Na pewno tak opcja zwiększyłaby ilość poleceń systemu.

jeżeli chodzi o przelewanie proPunktow to będziemy wdrażać opcje skupowania ich przez system, lub opłacania nimi innych kont czyli uwolnienie handlu proPunktami przewidywany temin początek lutego

Witam, mamy już drugą połowę lutego. Czy coś się ruszyło w kwestii transferu proPunktów?

co ty na to ?

alexastw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mamy już drugą połowę lutego. Czy coś się ruszyło w kwestii transferu proPunktów?

Jednym z naszych atutów prócz markowego produktu jest to że zawsze wypuszczamy w pełni przetestowany produkt , transfer proPunktów jest w trakcie testowania, są to operacje "prawie" finansowe na których to Wy będziecie zarabiać wiec muszą działać idealnie.

Miło słyszeć ze kopiują nasz system w końcu kopiuje się najlepsze rozwiązania :) ale podróbka zawsze będzie podróbką.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, a co będzie ze stronami wielojęzycznymi, np. domenka.com/EN/ domenka.com/pl

Czy nie dałoby rady żeby includować "linków" w zależności od zmiennej językowej. Tworzę teraz zaplecza specjalnie pod e-weba i nie bardzo widzi mi się robić: www.pl.domena.com, www.en.domena.com ... Nie mówiąc już o starych stronach, w których mam .eu?land=de...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graft, nie mogę się wypowiadać za właściciela e-weblinka ale twoja prośba od strony programistycznej jest nie do spełnienia. Musieliby wprowadzić sporo modyfikacji, żeby coś takiego działało. To bez sensu. Jeżeli to zaplecze to co za problem z subdomeną www.en.domena.com ? Innej opcji nie dostaniesz :)

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relons dobrze to ujął ,jest to w naszym przypadku problemem.

z miłych informacji to cieszy nas ze nasze skrypty webCataog oraz czytnik RSS https://www.news.e-polskie-miasta.pl/ cieszy się takim powodzeniem , wszystkich chętnych posiadania takiego czytnika zapraszamy do pobrania w dziale "pobierz skryp"

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dfgsdfg: odpowiem Ci i ja jako programista - tu nie chodzi o umiejetnosci, a o to co ma sens. koszt wpowadzenia takiej opcji bylby nieporownywalnie wyzszy niz korzysci dla tych kilku uzytkownikow, ktorym to potrzebne.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności