Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
no nie , dwóch juz znamy wiec ich blokujemy Colin i Szook wiec to nie są strachy na lachy. Polityka naszego systemu jest jest nastawiona na dobro jego uczestników, wiec analogiczne staramy się dbać o ich interesy, nasz system nie toleruje podpi...alaczy.

Chociaż dziejsza plotka zyciła bardzo ciekawy cień.

dobra xann ale w jaki sposob to rozpoznajecie?

testuje np moce systemow dajac jakies nieisteniejace w google anchory typu testujesobiedupa18 i nie chcial bym poleciec za "pod****lanie bo nie pod*****lam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie testujemy , to jest sygnał dla innych jak postępujemy z tymi co wiemy , być może tobie to rybka ze twojemu koledze raportują domeny my to piętnujemy i się solidaryzujemy z innymi pozycjonerami . Taka solidarność zawodowa

jak zwykle pytajac sie xanna o cos mam wrazenie ze zupelnie nie zrozumiales o co sie pytalem i w zamian udzieliles odpowiedzi ktorej ja calkowicie nie rozumiem ale taki juz twoj urok :)

PS nie solidarnosc zawodowa ale dbanie o wlasny biznes czyli zachowanie zaufania do eweba - ale masz do tego oczywiscie prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie eweblinka i kierunku jego dalszego rozoju.

1. Kiedy pokaże się opcja pokazująca ilość punktów po nowych przeliczeniach ? Dzisiaj mamy już 22 luty a coś wspominałeś chyba gdzieś, że te nowe przeliczniki wchodzą 1 marca ;]

2. Czy planujecie wydać jakiś nowy skrypcik coś na wzór ewebcitesa

3. Czy macie w planach wprowadzenie kategorii tematycznych ? Podniosło by to dość znacznie jakość linków

4. Czy jest możliwość wprowadzenia 2 dodatkowych opcji przy zakładaniu konta. nr pesel oraz nr dowodu osobistego. Takie opcje posiadają np. co poniektóre hostingi. Ograniczyło by to lewe konta zakładane przez szkodników systemu. Oczywiście stare konta podlegały by również weryfikacji.

Chce zrezygnować z innych systemów wymiany rotacyjnej na rzecz tylko samego eweblinka ale musi mi się to opłacać. Znaczy się po krótce że jak zostawie eweblinka. To ilość uzyskanych pkt pokryje mi straty usunięcia gotlinka i seoneta z zaplecza. Średni koszt za 100k gotlinka i seoneta to 100zł obecnie czyli razem 200zł, koszt eweblinka to obecnie 300zł. Mówię o realnych cenach netto. Czyli patrząc na to różnica w pkt między 3ma systemami a tylko eweblinkiem musi wynosić jakieś 60-70%

Warty uwagi byłby np. taki podział:

0-4 wychodzące + eweblink - +30%

6-9 wychodzących + eweblink - -15%

10 wychodzących i powyżej - -30%

Dlaczego tak ?

systemy generują 5 linków więc 4 własne linki + eweb mogło by dać 30% na +

jeden dodatkowy system prócz eweba to - 15%

2 i powyżej to jest - 30%

więc jak łatwo zauważyć 2 systemy to jest 60% pkt mniej niż jakby ktoś zostawił tylko eweblinka i ewentualne 4 własne linki.

Wiele osób po spadkach cen zaczęło trzymać więcej systemów aby wyjść na swoje niestety ale obniżyło to wartość linków z takich stron. Stąd moja propozycja aby zmusić ludzi do nierobienia farm z zaplecza pod eweba a to niestety musi być opłacalne.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

systemy generują 5 linków więc 4 własne linki + eweb mogło by dać 30% na +

jeden dodatkowy system prócz eweba to - 15%

2 i powyżej to jest - 30%

więc jak łatwo zauważyć 2 systemy to jest 60% pkt mniej niż jakby ktoś zostawił tylko eweblinka i ewentualne 4 własne linki.

linków e-weba w to nie wliczaj

linki e-weba + inne

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nie wliczałem, pisze + eweblink

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedy pokaże się opcja pokazująca ilość punktów po nowych przeliczeniach ? Dzisiaj mamy już 22 luty a coś wspominałeś chyba gdzieś, że te nowe przeliczniki wchodzą 1 marca ;]

Na początku marca zaczynamy przeliczanie które zapewne potrawa tydzień góra dwa, będzie właśnie włączone na kontach podgląd a z dniem 1 następnego miesiąca tj kwietnia je przełączymy

Podaliśmy pod dyskusje nowe przeliczanie bonusów co tez widzicie ze zmienilo się ono w trakcie dyskusji po waszych sugestiach

2. Czy planujecie wydać jakiś nowy skrypcik coś na wzór ewebcitesa

Tak mamy takie plany nowa poprawiona wersja ewecitesa który jak wiadomo był bardzo lubiony ale popełnilismy jeden bład zostawiliśmy stopkę co Colin wykorzystał i doniusł na was - pamietamy, pamietamy - nowy ma byc robiony jak obecny webNews w technoli Stealth

3. Czy macie w planach wprowadzenie kategorii tematycznych ? Podniosło by to dość znacznie jakość linków

4. Czy jest możliwość wprowadzenia 2 dodatkowych opcji przy zakładaniu konta. nr pesel oraz nr dowodu osobistego. Takie opcje posiadają np. co poniektóre hostingi. Ograniczyło by to lewe konta zakładane przez szkodników systemu. Oczywiście stare konta podlegały by również weryfikacji.

3. Czy macie w planach wprowadzenie kategorii tematycznych ? Podniosło by to dość znacznie jakość linków

Nie - nasze dotychczasowe testy wykazały ze to nic nie daje

4. Czy jest możliwość wprowadzenia 2 dodatkowych opcji przy zakładaniu konta. nr pesel oraz nr dowodu osobistego. Takie opcje posiadają np. co poniektóre hostingi. Ograniczyło by to lewe konta zakładane przez szkodników systemu. Oczywiście stare konta podlegały by również weryfikacji.

Ten nr nie przejdzie , zdajemy sobie sprawę że gdy będzie chciał ktoś zaszkodzić to znajdzie sposób zeby to zrobić

ps. na resztę juto odpowiem :D

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie w tym temacie nie było, ale czytając posty widzę jeszcze wiele nie przekonanych osób, że "bez e-weba, przeżyć się nie da!" :-)

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann mam pytanko odnośnie angielskiej wersji PP, a mianowicie czy będą dostępne banery w tym języku i druga sprawa, jak formułować linki aby użytkownik trafił od razu na angielską wersję e-weblinka ?

Przypuszczam, że angielska wersja jest jeszcze w wersji beta, ale mogę się też mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o linka to należy brać tego z flagi angielskiej, czyli:

https://www.e-weblink.com/_en

Można również dokleić kod z programu partnerskiego:

https://www.e-weblink.com/_en/?SID=[tutaj_identyfikator]

Pozdrawiam,

Gatzec

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiadomo i podano oficjalnie na forum.e-weblink.com włączyliśmy przeliczanie PKT

wartość 4: +30% + e-weblink

wartość 5-10: 0% + e-weblink

wartość 11-wyżej: -30%

Przeliczanie jest widoczne w panelu

przechwytywanie.jpg

Finalnie zostaje włączone z dniem 1 kwietnia

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności