Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ogólnei cacy - jestem na + :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System promuje strony tylko z jednym systemem + 4 własnymi linkami , chcemy zacząć iśc w kierunku że każdy system ma własne zaplecze , 5 systemów na rynnku gdzie w każdym sa wszyskie i te same domeny powoduje tylko i wyłącznie osłabienie tych stron

Wychodzimy z założenia ze im mniej wychodzących tym znacznie lepiej , jeżeli ktoś powierza nam swoją stornę gdzie nie ma żadnych linków wychodzących to własnie należy mu się wiekszy bonus niz temu co ma 9,5 rożnych systemów (taka strona ma raczej mierną moc)

Panowie lepiej wam sprzedawać w jednym systemie pKT po 400 netto czy w trzech systemach po 100k za 100 netto ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście również uważam że dobrze. Sam trochę mogę stracić, mówię mogę bo zacznę usuwać inne systemy. Jak powiedział xann jaki jest sens sprzedaży pkt w 4 systemach po 100zł jak można w jednym po 400zł ? Od strony linkowania natomiast lepiej przyłożyć 5k pkt na jakąś frazę niż 25k aby uzyskać ten sam efekt. Co do mocy systemu zobaczymy o ilę wzrośnie ale jak widziałem patrząc na co poniektóre strony to znacznie. Dość często widziałem strony eweba z 6 systemami + własne linki i nikt mi nie wmówi że link z takiej strony ma taką samą wartość jakby tam był tylko eweblink.

Takich stron w ewebie po prostu przestanie się opłacać trzymać.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności