Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie mialem 9,5 systemu na stronie, ale oprocz e-weba jeden lub maksymalnie dwa...

ja bym dal wieksze minusy ale za ilosc wychodzacych powyzej 9-11 linków

tym krokiem mozna osiagnac rowniez efekt odwrotny do zamierzonego, czyli czesc userow ucieknie do innych systemow ew. do wlasnego systemu :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wam nie oficjalnie powiedzieć ze na tym przeliczeniu wyparuje 1,5 mil pkt na dzień dzisiejszy
malo - jak dobrze szacuje to w systemie jest z 60-100 mln punktow i jest to ulamek - nie liczcie na wielka zmiane cen

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark kiepskie podejście, w ten sposób robisz sobie miazgę ze strony.
miazga miazgą, ale strona zapleczowa nie ma byc piekna tylko przynosic pieniadze

Ci co powinni i tak sie nie przejma zmianami, ale nie bede sie wychylal i tez stwierdzam, ze dla systemu to 'teoretycznie' dobrze

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strony z kilkoma systemami są praktycznie bez wartości dlatego też nie uważam że powinny dostawać tyle samo co strony tylko z ewebem czy ewentualnie + 1 system lub własne linki.

Jestem osobą co i sprzedaje punkty i dość mocno z nich także korzysta. także zależy mi na tym aby nie były to prawie same strony śmietniki z dziesiątkami linków wychodzących robione pod wyciśnięcie jak najwięcej kasy. Dlatego to posunięcie uważam za jak najbardziej właściwe. Jak mówiłem usunę inne systemy to mi i punkty wzrosną więc tak czy inaczej i tak wyjdę na swoje ze sprzedaży pkt natomiast skorzystam na + na jakości linków linkując strony.

To że niektórzy zrezygnują to pewne ale zrezygnują ci co mają farmy i nie zechcą ich zlikwidować więc, że te ich strony są i tak praktycznie bez większej wartości to wyjdzie tylko systemowi na +

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona zapleczowa dla systemow rotacyjnych jest i tak miazgą...

nie chodzi mi o jakies ogromne liczby linkow wych. typu 20-40, tylko aktualnie nie mozna miec zadnego systemu (liczac srednio 5 linkow na system + jakies zwrotne z templatek) poza ewebem aby sie zalapac na najwyzsza polke

dla systemu jest rowniez obojetne czy mam 11 linków wych czy 50, co akurat boli najbardziej :)

mi osobiscie ta zmiana sie nie podoba, i nie sadze zeby miala jakiekolwiek przelozenie na zmiany cen rynkowych ; uwazam ze skloni niektore osoby do maksymalizacji przychodow z zapleczowek poprzez instalacje wszystkiego co mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark ale ludzie już instalują wszystko co możliwe. gdyby tak każdy system wprowadził takie zmiany to każdy by na tym skorzystał jako że każdy ma swoich klientów. Ty sprzedajesz pkt i chcesz jak najwięcej zarobić, ale czy ja Ci kazałem zaniżać ceny ? Ostatnio ludzie poindeksowali kupę spamu i sprzedają go w prawie każdym systemie. Jaki jest tego sens dla ludzi kupujących punkty ? Nie patrz jednostronnie bo klienci są dopuki są efekty jak one będą spadać to ceny będą spadać i klienci się wykruszać. Przecież to nie o to chyba chodzi. Ja sprzdawałem punkty w ewebie i za 500zł więc jakby system odzyskał swą dawną moc i skuteczność to te ceny są jak najbardziej realne.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla systemu jest rowniez obojetne czy mam 11 linków wych czy 50, co akurat boli najbardziej

Dokładnie tak jest jak pisze gielo, koszt zakupionych punktów musi się zwracać z nawiązką. A dla zapleczówkek pod własne linki 5+4 to całkiem niezłe rozwiązanie. Poza za tym mniejsza ilość linków pozytywnie wpłynie na samą stronę i zwiększy ilość punktów.

strona zapleczowa dla systemow rotacyjnych jest i tak miazgą...

Przeglądając linki widzę dużo niezłych zapleczówek.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy system będzie "silny" gdy będzie posiadał własne niezależne zaplecze, jak myślicie po co e-weblink rozdaje gratis webCatalogi czy też webNews

własne po to żeby miał "własne" zaplecze.

SEO jest dość specyficzną dziedziną tu marketing tez kieruje się trochę innymi prawami , kupujący są świadomi jakie produkty kupują , wiec handlarze PKT nie wcisną im np linkor.pl

Branża sprzedaży PKT jest najmłodszą branża na rynku , ale znam już całą masę osób które dzięki temu założyły własne firmy i podeszły do teamtu już profesjonalnie co też opisałem w artykule jak zarobić kasiorke na swoim zapleczu

Jak to mowią na początku jest haos wolno amerykanka , potem w miare jedzenia apetyt rośnie i ludzie się zastanawiają co zrobić zeby tego nie straciś i zaczyn a się ewolucja

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panowie widzę że nie wiecie co to jest zaplecze skora dla Was coś co ma zainstalowaną rotacje jest miazgą...

ładnie to już wcześniej opisał @gielo i @Trotyl

Tyle razy Xann już przedstawiał dobre strony którym zainstalowany system nie szkodził, nie przeszkadzał a wręcz w jakiś drobny sposób pomagał wybić się na drobne słowa powodujące konwersje.

Strona zapleczowa to nie musi być śmietnik ze wszystkimi systemami dostępnymi na rynku, na której możemy opierać się tylko na wygenerowanym contencie z linków swli :D

Gdzieś na forum toczy się osobny temat o zapleczu, polecam zaktualizować swoje racje i poglądy, zaplecze ma przynosić tylko plusy i nie powinno zaśmiecać wyszukiwarek.

i takie tam...

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności