Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Xann: mam prosbe jezeli nie jest to tajemnica - ile w tej chwili jest punktow w systtemie? i jezeli mozesz jeszcze powiedziec to ile z tych punktow jest sprzedanych - tzn. przelanych na inne konto

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lug prawdopodobnie tak bo jakoś sobie nie wyobrażam sprawdzenia co kilka dni ile strona ma linków na jej powiedzmy 50k podstron ;]

eweblink jak i inne systemy wymagają instalowania systemu na wszystkich podstronach serwisu więc raczej nikt nie będzie zamieszczał innych systemów tylko na podstronach by mu konto zbanowali. Jeśli chodzi ci o własne linki to jak zamieścisz gdzieś 2 więcej nic się nie stanie w sumie. Tu chodzi bardziej o nierobienie śmietnika z witryny jako całości a nie cy ktoś nie zamieści kilku linków więcej na jakiejś podstronie.

Takie rozwiązanie zmusi tez co po niektórych z korzystania z łamania tekstów na preclach i nie wyświetlania linków na stronie głównej. Pisałem już gdzieś o tym, że standardowa ilość 10 wpisów x 3 linki daje 30 linków + systemy daje często powyżej 40 linków. Na pewno wzrośnie tu także jakość takich precli, po pierwsze poprzez ograniczenie na nich linków z systemów, a po drugie przez schowanie inków z wpisó tam gzie ich miejsce czyli na podstrony.

Pewnie znajdą się tacy co powiedzą że taki precelek gdzie jest system jest i tak do kitu, nie zgodze się z tym gdyż link to link jeśli chodzi o wychodzący ze strony i jak mówił xann jest wiele stron którym system zainstalowany nie zaszkodził nie szkodzi też własne zamieszczanie tam linków. Tylko wszystko z umiarem panowie.

Gdyby to był mój system zabronił bym jeszcze zamieszczania linków z eweba w stopkach. Dobrze by było jak by te linki jeszcze były porozrzucane po całej stronie, a eweblink jako jedyny chyba na dzień dzisiejszy system rotacyjny to umożliwia.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość starych wyjadaczy wie ze dla mnie zawsze najbardziej liczyło się posiadanie linka na index a nie na jakiejś 12tys podstronie

przyjęliśmy z założenia ze lwia cześć stron są to skrypty które mają identyczną budowę dla całości wiec linki wyświetlane w stopce bedą też wyświetlane w całym serwsie

zapewne są tez strony robione indywidualnie gdzie na stronie głownej ktoś może nie miec linków a bedzie miał podzaskładkę w której będzie 200 polecamy

Nie ma roziwązania uniwersalnego dla wszyskich dlatego w głownej mierze najważniejsze są dla nas indexy i tylko je będziemy sprawdzać pod ilośc BL

sagittariuspl na Twoje pytanie nie mogę odpowiedzieć

ps. też myślimy o wiekszym zaostarzaniu kar ale myśle ze to juz w kolejnym kroku, moze na wakacjach , zobaczymy co osiągniemy teraz, jak jak mówie bedziemy dązyli do tego zeby każdy system miał własne zaplecze a domeny miały te max10 wychodzących a nie 100

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym ile ubylo.

no ale srenio liczac za serwis 2,5k to mamy 100 milionow punktow w systemie. W sumie to mysle ze srednia za strone w systemie moze byc wyzsza.

1,5 miliona przy tym to tyle co nic.

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 miliona czego versus ?

Gdzieś czytałem że coś koło tego wybędzie pkt po cięciach od userów ale już któryś raz z rzędu chce zwróci uwagę, że wy nie pozycjonujecie punktami tylko linkami i to że zniknie 1,5 a nie 20 milionów niczego nie dowodzi. Tu bardziej chodzi ile śmietników zniknie z systemu a nie punktów od userów. Jeszcze raz zwracam uwagę na to, że lepsze jest 1000 linków z eweba niż 10 000 by osiągnąć ten sam efekt. Bartdziej dokładnie to wolę dostać 1000 linków z lepszych wartościowszych stron niż 10 000 z śmietników. Także bardziej myślę o tym że aby tyle "mocy" na frazę zdobyć w jakimś tam czase wystarczy powiedzmy przyłożyć 1000pkt niż 10 000 pkt

Oczywiście nie liczę aż na 10 krotny wzrost mocy ale jakby 2-3 wzrosła wcale bym się nie obraził i pewnie ci co pozycjonują w nim strony także.

Xann myślałeś może o uruchomieniu jakiegoś źródła wygasłych domen z historią ? aby ci co dodają nowe zaplecza mogli dodawać na nich strony a nie na świerzakach ?

Wiem że za wiele bym chciał ale sam wiesz, mocy nigdy za wiele :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za wprowadzeniem oceny strony pod kątem ilości linków wychodzacych.

Tylko jedno pytanie: Dlaczego dopiero teraz? Czemu tyle czasu musi upłynąć aby admin wreszcie sie przekonal ze nie można polegać tylko na samych danych pobieranych z googla? Tak jak to "pięknie" było na samym początku.

Do tych przeliczeń to muszą być jakieś progi, nie lepiej obliczac tego liniowo tak jak wszystkie inne dotychczasowe czyniki? Dla site, BL, PR jakoś nie ma wyznaczonych żadnych progów.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wam nie oficjalnie powiedzieć ze na tym przeliczeniu wyparuje 1,5 mil pkt na dzień dzisiejszy

To ja może bardziej oficjalnie skoryguje informacje, że bilans punktów będzie na -7 mln punktów. Napisałem bilans, ponieważ mogło uciąć nawet i 10 mln punktów, ale nie należy zapominać że są osoby którym wzrasta liczba punktów na koncie. Nie robiliśmy dokładnej analizy, więc nie pytajcie ile dokładnie ucięło a ile dodało :)

Jeśli zmiana przelicznika przyniesie odczuwalne efekty zastanowimy się nad dodaniem kolejnego progu dla jeszcze większej liczby wychodzących linków.

Pozdrawiam,

Gatzec

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja już jestem uzależniony od statystyk systemu https://www.e-weblink.com/statistic.php , można powiedzieć że zaczynam od nich dzień :blink: nie wiesziałem ze SWL'e tak uzależniają gorzej jak nikotyna

Chciałem zgłosić propozycję udostępnienia możliwości monitorowania fraz bez potrzeby ich linkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zgłosić propozycję udostępnienia możliwości monitorowania fraz bez potrzeby ich linkowania.

Pewnie jest to możliwe, ale trzeba bedzie dokupic kolejne konto ++ PRO za kolejne zł miesiecznie...

Wiesz, system musi zarabiać.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności