Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Wartość 1000pkt jest jedynym warunkiem sprawdzania pozycji, czy można kupić pakiet, który nie stawia tego ograniczenia?
mmarek niestety nie , e-weblink nie ma nieograniczonej wydajności na sprawdzanie pozycji czy dzienne odświeżanie SITE dlatego tez musieliśmy zrobić takie ograniczenie chodzi o wydajność i żywotność systemu żeby zagwarantować mu ciągłe bezstresowe działania tym bardziej ze monitoring fraz w e-weblinku działa bardzo dobrze , w chwili obecnej monitorujemy ponad `10 tys fraz zapewne w tym roku ta ilość się podwoi
Chciałem zgłosić propozycję udostępnienia możliwości monitorowania fraz bez potrzeby ich linkowania.
@Romperstomper - propozycja ciekawa zobaczymy jak ją ugryźć

To jak w końcu jest? Macie te zasoby, czy nie? Będzie to wprowadzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann - szybka matematyka na podstawie Twojej wypowiedzi (moze zle zrozumialem)

10k weblinka - 35 zl, 1k weblinka - 3,50

czyli za kazda monitorowana fraze mimo, ze nie bedzie podlinkowana mam placic 3,50?

ja bym to ugryzl inaczej - dorobil dodatkowy abonament dla tych co monitorowac frazy i za ta kase 'dokupil zasobow' - czyli serwery i ip. wystarczy tylko policzyc ile bedzie Ciebie jako wlasciciela serwisu kosztowalo monitorowanie x fraz i ustalenie cennika, z biznesowego punktu widzenia - kolejne wartosiowe dla wielu narzedzie i dodatkowa kasa w portfelu dla wlasciciela

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xann napewno coś jest z tymi wskazaniami pkt nie tak bo przykład domena 0 wychodzących obecnie dostała 3,672 pkt a po przeliczeniu ma dostać (3,819) nowych pkt. To raczej nie jest 30% :shout: tak samo mam na każdej innej. Nie wiem czy błedy sa tylko w wyświetlaniu tego czy w przelicznikach bo nie chciałbym aby po pierwszym poleciały mi pkt zamiast wzrosnąć po pozbyciu się nadmiaru linków wychodzących

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam wrazenie ze cos nie gra. na poczatku marca wychodzilo mi, ze strace ok. 10-15%. dzis to juz jest ok. 30%, a liczba linkow mi sie nie zmienila na stronach

// EDIT - juz wiem :shout: weblink nareszcie nauczyl sie liczyc liczbe linkow wychodzacych, bo byl tam bug. troche pozno - ale dobrze ze tak sie stalo.

mam tez pytanko - czy weblink przy kazdej aktualizacji site (czyli u mnie co 3 dni) sprawdza automatycznie liczbe linkow na stronach? czy trzeba monitowac adminom fakt zmiany ilosci linkow, aby recznie zaktulizowali wartosci?

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brac nalezy pod uwage fakt iz teraz jest tak

* wartość 1: +25% od punktów za wyliczony site

* wartość 2-5: +15%

* wartość 6-10: + 10%

* wartość 11-20: 0%

* wartość 21-50: -10%

* wartość 51 i wyżej: -20%

czyli wzrost do nowego wylicznika przy samym webie bedzie teraz 5% a przy 1 linku 15% do obecnie posiadanych punktów

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brac nalezy pod uwage fakt iz teraz jest tak

To jeszcze co należny brać pod uwagę?? Nie powinno podawać odrazu ile ma się mieć a nie takie kołomyje.

Nie wiem czy Xann nie powinien się zastanowić nad nowym bonusem dla domen które sa minimum rok w systemie. :shout:

Przedłużanie kosztuje a nic nie daje. Zawsze można 301 pod koniec zrobić jak coś i na nowej jechać domenie, a tak będzie motywacja jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności