Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Obecnie mamy takie bonusy:

Bonusy za linki wychodzące

wartość 1: +25% od punktów za wyliczony site

wartość 2-5: +15%

wartość 6-10: + 10%

wartość 11-20: 0%

wartość 21-50: -10%

wartość 51 i wyżej: -20%

po nowemu będą takie

wartość 4: +30% + e-weblink czyli 9 wy

wartość 5-10: 0% + e-weblink czyli 10-15 wy

wartość 11-wyżej: -30% czyli 16 wy

Pamietaj ze bonusy zostaną podmienione a nie wyliczone z obecnej punktacji

tutaj masz 7 linków wychodzących co w starym przelicznku było wartość 6-10: + 10% w nowym masz 0% - wiec wszysko gra

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobisz pod koniec i co? myslisz ze kilka dni przekierowania cos da?

e-weblink nie rozdaje bonusowych pkt na prawo i lewo za kazda pi*****e, dlatego pkt z niego maja wieksza moc

Nie wiem czy wiesz co piszesz czy nie. Gdzie napisałem ze na kilka dni??

Po drugie myślę ze nie tylko ja, ale wiele osób ma domeny co trzeba przedłużyć i jak mam płacić jak za zborze to wole 5 nowych kupić i na nowo jechać niż trzymać jedna stara tylko pod punkty. Tylko nie pisz ze jak masz z domeny 20k to i tak dalej, bo takiej to nikt nie wywala do kosza. Ja pisze odnośnie domen co ma się z nich po 300 do 1k punktów. Z tego co mi wiadomo ze chyba lepiej jak w systemie będzie więcej domen z długim stażem w G niż masa świerzaków.

Chyba o wartości linku i mocy z domeny 3 letniej, a 6 miesięcznej już chyba nie trzeba pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czachapl - mi chodzi o to ze niektorzy jak tu pisali uwazali ze jak maja tylko weba to beda meili w nowym przeliczniku +30 do obecnej ilosci pkt (ich przeliczniaka) a bedzie to tylko 5% wiecej gdyz juz 25% dostaja

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz wychodzi kto zaniżał cenę pkt ?

ja kalkuluje koszty na podstawie przedłużenia domen + inne a nie na podstawie kupna w promocji i nie mam z tym problemu. tak to jest jak się źle policzy i sprzedaje po 200zł i myśli że się boga za nogi złapało.

Nie raz mówiłem na tym forum o kosztach a niektórzy najzwyczajniej mieli to w du**e i mamy tego efekt

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz mówiłem na tym forum o kosztach a niektórzy najzwyczajniej mieli to w du**e i mamy tego efekt

gielo musimy pamiętać że sprzedawcy pkt dzielą się na dwie grupy , sprzedawcy firmowi I szara strefa + sprzedawcy z doskoku

a wiesz jak to jest zawsze z szarą strefą, zero podatków , zero vatu zero kosztów , wiec sprzedając po 70 zł za 100 to też im się opłaca

szara strefa będzie istniała tak długo jak będą kupcy których FV nie interesuje , fakt takich coraz mniej ale nadal oni są

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak xann ale nawet szara strefa płaci za serwery i domeny, także poświęca swój własny czas na postawienie tego wszystkiego i zaindeksowanie. Dlatego mówie tu o kosztach bo z fakturą to cena jakieś 380 a bez faktury 300 więc różnica podatku tylko. Wiem są tacy co i drożej sprzedają ale taka jest chyba obecnie średnia za jaką najwięcej osób sprzedaje i kupuje.

tylko jak ktoś sprzedaje po 200zł to należało by sie zastanowić czy mu sie to naprawdę opłaca. ja nie walcze z cenami, dla mnie to moze i po 50zł sprzedawać aby potem nie płakał że nie ma za co tych domen poprzedłużać.

Prowadzenie działalności czy to lewej czy prawej wymaga niestety myślenia i pewnych umiejętności. Między innymi umiejętności sprzedaży i prawidłowego policzenia kosztów.

Jeżeli jednak nie posiada się ani jednego ani drugiego to potem jest tego taki efekt, że zamiast zysków mamy frustracje

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gielo pamiętaj że są tacy którzy trzymają w magazynie zapas na wypadek spadków i są tacy którzy sprzedają na styk , Ci co mają magazyn na pewno nie będą sprzedawać poniżej opłacalności no chyba ze mają te punkty gratis ( albo z przekrętów )

inna zależnością jest to że im więcej PKT potrzebujesz kupić tym są one droższe , kupujący ma do wyboru skupic u 50 osób 500k lub wziąć u jednej za dużo droższa cenę.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie klikaj w linki do strony w panelu weblinka ;)

e:m

Nie klikam w linki, wejścia z tego refferala są w dni w które nie logowałem się na konto e-weblink... (od razu uprzedzając - zmieniałem ostatnio hasło, wejścia są nadal).

Być może to przypadek, ale strona wpadła właśnie w filtr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności