Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Nie klikam w linki, wejścia z tego refferala są w dni w które nie logowałem się na konto e-weblink... (od razu uprzedzając - zmieniałem ostatnio hasło, wejścia są nadal).

Być może to przypadek, ale strona wpadła właśnie w filtr...

To może ktoś coś z obsługi eweba sprawdzał.

Gielo chodzi o to ze jak mam domen ce mi daje z 200 punktów to jaki mam interes żeby dać za nią 60 zł przedłużenia?? Nie lepiej kupic za to 6 sztuk nowych i moze lepiej wejda w G. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
....dodałem i pokazuje Out=0, czyli -30%....

Odpowiedzi padła już na PIO pozwole sobie ją zacytować jeszcze raz

.... biorąc pod uwagę fakt, że strona ma podłączony prawidłowo system najmniejsza wartość linków wychodzących to 1. Nie można mieć podłączonego prawidłowo systemu i _zero_ wychodzących linków. Dlatego -30% do ponownego sprawdzenia wychodzących linków.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pamiętam tego posta. Jednak w moim przypadku wyciągnąłem po prostu ze strony 3 linki i dodałem domenę od nowa.

Obojętnie czy na stronie wyświetlę linki poprzez

echo fetch_weblink();

czy wyciągam z tablicy

$linki_weblink[0], $linki_weblink[1]...

No cóż, odczekam kilka dni i zobaczymy, może przy następnym sprawdzeniu odczyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie. chciałbym dodać swoją stronę do weblink ale ustawiłem by była bez www na początku więc jak dodaje w takim stanie stronę do systemu wyświetla mi komunikat, że musze wpisać z WWW, znowu zaś jak wpisze z www to wypisuje mi przekierowanie i koniec ... coś tutaj robie nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HardPc.pl, do e-weblinka przyjmowane są tylko strony z "www." W twoim wypadku musisz albo zrobić ponownie przekierowanie na "z www." albo skorzystać z innego SWL.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ustawiłem by była bez www na początku więc jak dodaje w takim stanie stronę do systemu wyświetla mi

musisz dać przekierowanie z

domena.pl

na www.domena.pl

i dodajesz w panelu domenę www.domena.pl

albo skorzystać z innego SWL.

i tak ludzie są miliarderami pustych punków...

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności