Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Żeby Twe słowa w czyn się obróciły smile.gif
Amen :)

Na razie to puste gadanie :) Jak będą lepsze efekty wtedy można mówić o wzroście cen punktów i o zmniejszaniu ilościu punktów na projekt :P

Ale jeżeli mam być szczery to zmiany które mają wejść w życie są jak najbardziej na plus ;)

Swoją drogą miałbym pytanie do osób korzystających ze skryptów zaplecza które udostępnia e-weblink ;) Czy dobrze się indeksują no i przede wszystkim czy nie są banowane ;)?

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą miałbym pytanie do osób korzystających ze skryptów zaplecza które udostępnia e-weblink wink.gif Czy dobrze się indeksują no i przede wszystkim czy nie są banowane smile.gif?

Indexują się różnie, czyli w cały świat, ale nie jest źle nawet głupim adderem je możesz poindexować, zwłaszcza że postawienie ich to jest moment. Na jednej domenie mi zbanowali ale miałem tam jeszcze coś innego reszta się trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdrożyli i padło ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawione :)

Nowy przelicznik liczy od dziś, nowe wartości pkt będą przeliczane na kontach oficjalnie od dziś sukcesywnie , z systemu wyparuje ok 9 mil PKT

Xann: juz o tym byla mowa i znowu bede tym co glosno gada: te 9 mln to pewnie 3-5% wszystkich punktow czyli to na nic nie wplynie, bo tak naprawde straca punkty tylko Ci co sprzedaja punkty

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności