Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

uuuuu-- moje punkciki topnieja ostro.

dobrze ze mialem zapas z 50k i stronki rezerwowe niepodpiete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dodatkowo za usunięte farmy powinna moc systemu wzrosnąć. Nie tylko poprzez usunięcie 9mln pkt

Wszystko wyjdzie w praniu oczywiście

Tak dla tych co nie do końca rozumieją o co chodzi.

Gdy wyparowało 9mln pkt za tą samą ilość pkt na projekt powinno być teoretycznie więcej pobrań. Jak ktoś pisał jednak procent jest niewielki ale po usunięciu farm z stron linkujących powinna wzrosnąć moc samych stron linkujących więc ja bardziej tu upatruję wzrost mocy systemu.

Oczywiście na wzrost mocy będzie trzeba trochę poczekać, nie nastąpi ona z dnia na dzień.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy z ta propagandą - kwestia czasu jak ludzie dostosują strony pod e-weba i będą mieć +30% (dla mocy stron to oczywiście dobra wiadomość) ale wątpię w nagły wzrost ceny pkt. Część osób, którzy odnotowali straty, pewnie zapoda większe ceny, ale raczej nie da się omamić wszystkich handlowców :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poznamy ze skutecznosc po obcinaniu wzrosla?

1 ceny pojda w gore

2 punktow zacznie brakowac

3 Ptaq napisze nowy post na blogu o wynikach testowania swl, gdzie weblink zostawi reszte w tyle.

jak na razie obserwuje tylko jeden z tych znakow.

punktow mi zaczyna brakowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawka szkoda że tego posta nie napisałeś 5 min po północy 1 kwietnia było by jeszcze ciekawiej. Niestety wzrost mocy jak i wzrost wyników w google nie następuje po kilku godzinach ale trzeba na to trochę więcej czsu. Pisałem o tym dosłownie kilka topików wyżej. Czas pokaże jak będzie ale po ostatnim wczorajszym update google to raczej myślę że było to dobre posunięcie. systemy co nie będą dostosowywały się do coraz wyższych wymagań jakościowych google niestety będą coraz słabsze. Linki wychodzące uważam są jednym z tych parametrów wpływających na jakość stron. Farmy linków pierwsze pójdą w niebyt a systemy je wspierające razem z nimi.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro pojechales, Gielo.

Ale ten, zostalo mi juz tylko 23k zapasu, dalej bede zmuszony

albo dodawac nieco lepsze rezerwowe strony.

albo zwracac klientom kase.

albo zmnieszac ilosc wych.

albo ...kurdy, co by tu jeszcze wymyslic?

Xannie, przychamuj troche juz z tym obcinaniem, przeciez pr u nas przewaznie nie rosnie.

My przeciez zawodowcy od seo.

a pr teraz rosnie tylko na blogach onet u nastolatek, google dba o wszystko co naturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawka, jeżeli nie masz farm linków to nie stracisz bo system daje 30% bonus do 4ch wychodzących, jeśli masz faremki na stronach to musisz wybrać gdzie chcesz mieć te strony i albo usunąc nadmiar i zostać w ewebie albo usunąć eweba i zostać w innych systemach. Każdy z nas ma to samo, także ja tym bardziej że po wczorajszym update mam same spadki na zapleczu w PR. Ciekawe dlaczego hmmm Jak systemy nie zaczną czegoś robić podnosząc standardy stron to umrą śmiercią naturalną, a niestety farmy linków od jakiegoś już czasu są coraz gorzej poprzez google traktowane. Czemu niektórzy nie chcą zrozumieć że to dla dobra wszystkich i linkującyh i sprzedających punkty. Przecież jak wartość linków z swl będzie spadać to ludzie przestaną kupować punkty, czy to jest tak ciężko zrozumieć ?

Mi tu nie chodzi o obrazę kogoś ale widzę co się dzieje. Można to robić w drugą stronę, zaniżając ceny pkt proporcjonalnie do spadku mocy, tylko wtedy zaczną się schody od drugiej strony bo nikt nie będzie chciał ich sprzedawać poniżej kosztów. Przecież serwery, czas spędzony na robienie zaplecza czy też same domeny kosztują. Pisałem nie raz i powiem kolejny. Sprzedaję punkty ale też z nich korzystam samemu i zależy mi aby miały one jakąś wartość bo inaczej zarówno sprzedaż jak i sens korzystania z systemu będzie żadna. To nie tylko tyczy się eweba ale każdego co ma jakiekolwiek aspiracje utrzymania się na rynku.

Czy bez systemów można się obejść ? Tak jakby znikły z rynku było by to samo co kiedyś. Kupowania linków w celu podlinkowania zaplecza własnego i stron klientów. Ceny pozycjonowania znów były by astronomiczne tylko, że teraz osób czy firm zajmujących się tym tematem nie jest kilka czy kilkanaście ale kilkaset i aby się utrzymać musiałbyś albo obniżyć jakość albo funkcjonować na granicy opłacalności aby się utrzymać. Przecież zapłacić kilkadziesiąt tysięcy zł za pozycjonowanie fraz nie każdego stać więc wykruszyła by się ilość ofert szczególnie z niszowych fraz na jakich się skupia bardzo wiele firm i osób zajmujących się pozycjonowaniem. Zostało by znów kilkanaście firm bijących się o klienta których zarobki niestety już nie były by takie jak kiedyś.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za ! premiowac 1 system an stronie, bonusy za to. a farmiarzy wykańczać !

To jest dbanie o siebie, swoj system i klientów czy to kupujących czy sprzedajacych czy też dopalajacych li tylko swoje stronki.

uważam taki stan rzeczy za dobre posunięcie bo zmobilizowło mnie to do dywersyfikacji zasobów, ktore posiadam :D

edit:

a co tam powiem: wycofałem prawie całe zaplecze z linkme, ll, seo.netu i troche z eweba. testuje kilka swoich innych rozwiazań :) eweb to teraz "drobny" dodatek do choinki :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za ! premiowac 1 system an stronie, bonusy za to. a farmiarzy wykańczać !

To jest dbanie o siebie, swój system i klientów czy to kupujących czy sprzedających czy też dopalajacych li tylko swoje stronki.

dobrze powiedziane , faktycznie gównie chodzi o bardzo dobry profesjonalny produkt na rynku dla jednych do reklamy dla innych do pozycjonowania

a co tam powiem: wycofałem prawie całe zaplecze z linkme, ll, seo.netu i troche z eweba. testuje kilka swoich innych rozwiazań :D eweb to teraz "drobny" dodatek do choinki :)

nawet jeżeli jest u Ciebie dodatkiem to właśnie cieszy mnie to bardzo , a jako stary user moje stanowisko do e-weba znasz , on jest do dopychania

Raczej każdy zna przepis na dobre pozycjonowanie o ile dla niektórych jest kontrowersyjny to dla całej reszty właśnie jest tym czym robią by wypromować stronę z bardzo dobrym skutkiem

ps. mam nadzieje ze w tym miesiącu będą mógł dać wam dwie wypaśne niespodzianki :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności