Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dokładnie tak jak zgred. Zrobiłem przegląd, wywaliłem te systemy które "sobie były" a skupiłem się na tych które opłaca się mieć.

Najlepszym pomysłem w historii e-weba są i były autorskie skrypty, które powinien mieć teraz każdy system, skupiony na site.

Obcięcie liczby linków to kolejny dobry krok.

Następnym powinno być brak bonusów za PR.

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Następnym powinno być brak bonusów za PR.

Wtedy nie opłacałoby się dodawać wartościowych stron, a zapewne wiele osób (nie z branży) tak robi....

Dla mnie sprawa jest prosta - stawiam 2 zaplecza o podobnym site - na jednym wrzucam e-weba, na drugim seonet + gotlink i robię test mocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem moc jest z Toba albo z nami :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie pisze ze nie trzeba obcinac.

Pisze ze moment wybrany jest bardzo niefortunnie.

oprocz rzadkich wyjatkow, pr gwaltownie spada u wszystkich.

kto nie wierzy, niech zrobi sonde.

do tego jeszcze Tomek wlasnie teraz uruchomil obcinanie.

Jest masakra.

co do linkme i szczegolnie ll - hehe, trzeba byc naprawde zboczonym zeby tam trzymac cos.

przeciez wszedzie wszyscy juz dawno napisali - sa 3 systemy.

gotlink - tanie punkty

seo net - ogromny popyt na punkty

weblink ... niech ktos dopisze

pysy: no i wiadomo, zeby nie bylo tak ze kladziesz sie spac majac zapas 50k , budzisz sie - masz 25k

dalej sie kladziesz z 25k, wstajesz - jest 13k.

na razie wlasnie tak to wyglada. wieczorem mialem 23k, rano - 13k

czy da sie jakos plynniej powolniej ta kastracje robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie moment został wybrany fatalny ale kto by przewidział ze gugiel zrobi takie cos jak obciecie PR dla tylu stron - poprostu głupi zbieg okolicznosci ale takie jest zycie

poprostu teraz trzeba wybrac w jakich systemach chce miec sie strony i punkty - bedzie wieksza konkurencja gdyz kazdy teraz aby sie utrzymac bedzie chcial przyciągnąc ludzi do siebie - bo wg mnie inne systemy tez ida juz w kierunku ciecia pkt za wychodzące i pewnie to zostanie niedlugo wprowadzone wiec dochodzimy do sytuacji - 1 strona - 1 system co pod wzgledem pozycjonowania bedzie dosć dobre i mi sie poddoba - ale nie koniecznie gdy patzre pod kontem sprzedazy pkt przezemnie - poprostu z 1 systemu musze zrezygnowac na dniach i tak tez uczynie - cos za cos a z tego co slysze wiele osob sie zastanawia co wybrac - jaki SWL po tych zmianach co nastapiły

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzedawcy PKT coś mi sie wydaje że Wy spoczywacie na lalurach :) , z tego co rozmawiam i obserwuje kolegów to oni nieostatnie każdego dnia się "rozmnażają"

Przecież to jest nieprofesjonalne podejście do pracy jako sprzedawca PKT bez zadnego zapasu , to nie chodzi o to ze eweb zmieni punktacje ale jest przecież cała masa różnych przyczyn które mogą uszczuplić wasze PKT , tu fakt zbiegło się przycinanie PKT z przycianniem PR przez G i zapewne wtopi o wiele więcej PKT jak zapowiadane 9 mil ale wg mnie to Wasz błąd wyprzedawania się do ostatniego PKT bez żadnych zapasów

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz XANN nie spoczywam na laurach - stronki robie sie codziennie nowe :) poprostu tez ten dziwny zbieg okolicznosi mnie troche zdenerowal ale jak juz powiedzialem poprzez ciecie pkt w SWL trzeba bedzie ich ograniczac na stronie wiec u mnie napewno zostanie weblink a jakis inny rotacyjny wyleci aby maksymalnie byly 2 na stronie

chodzi tez o to zeby wlasnie ten zapas byl na takim poziomie aby przelewy nie poleciały a jesli w systemie jednym moge miec 30% wiecej pkt to rozwiązanie jest proste - z czegos na korzysć innej rzeczy trzeba zrezynowac :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wspominał o tym że pr jest wyznacznikiem dodawania starych i mocnych domen i jak by zabrać ten parametr to by nie opłacało się dodawać starych i mocnych domen do systemu. Otóż nie zgodzę się z tym, bardziej wiarygodne jest sprawdzenie wieku domeny już na starcie przy dodaniu i co jakiś czas ilość linków prowadzących do tej domeny. Jakby punktowanie znacznie podnieść za te parametry to pr można się spokojnie wyzbyć. Zresztą po ostatnim update straciłem jakiekolwiek podejrzenia że ono coś jeszcze daje bo. Strony klientów jak juz pisałem mające tylko naturalne linki i nie pozycjonowane po update spadły z pr3 do pr1. Mój osobisty blog z pr3 do n/a, sklep internetowy dość popularny z pr3 do pr1. Wszystkie moderowane precle do pr0 natomiast 3 autoblogi z 4 sztuk dostały pr3, a jeden pr1. To samo ze sklepami esc, te dla klienta pospadały do n/a za to 2 pod zaplecze z niezmienoną szata graficzną, tylko postawione w surowym stanie podostawały jeden pr3 a drugi pr1.

Rewelacja dosłownie

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotlink - tanie punkty

seo net - ogromny popyt na punkty

weblink ... niech ktos dopisze

odpisuje. Mam więcej chętnych do kupna niż jestem w stanie zaoferować więc popyt jest i to spory. Nie będę się wypowiadał co do innych systemów rotacyjnych bo z dniem 1 kwietnia skończyłem z nimi definitywnie. eweba wybrałem ze względu na skuteczność, a że popyt na punkty jest dość spory więc nie tylko ja to dostrzegłem i nadwyżkę zawsze mogę wynająć zarabiając dodatkowe pieniądze.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann: odpowiem Ci jako sprzedawca punktow. odpowiedni zapas jest oczywiscie wazny i ja tez nie rozumie kolegow, ktorzy sprzedaja wiecej niz moga. przez pare miesiecy doswiadczenia juz wiem ile trzeba zapasu do weblinka, a ile do innych systemow.

co do ciec - sprzedawcy nadal beda trzymac 2 i wiecej systemow, bo to sie po prostu lepiej oplaca. nie bede tu pisal dlaczego - kto umie ten policzy. wielu kolegow sie ze mna nie zgodzi co mnie cieszy - lubie jak konkurencja jest w bledzie :)

co do duzego wzrostu mocy systemu - nie wierze w to. kiedys nie wierzylem w gotlinka, mylilem sie i mam nadzieje, ze i teraz sie myle, bo sam korzystam z weblinka. w tej chwili dla mnie to, wybacz Xann, ale tylko pijarowe pogaduszki. pokaz staty liczby wycodzacych na stronach to porozmawiamy. jezeli srednia byla ponad 5 - to moze sie cos zmieni, ale obawiam sie ze w ssytemie jest masa stron gdzie ich wlasciciele nawet nie mysleli by wrzucic 2 system

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty takiego piszesz, Xannie?

My powinnismy caly czas pracowac?

Na Boga, opanuj sie.

Gdyby chcielismy stale pracowac, poszlisby my do kopalni.

co to w ogole za frajda, pracowac i zarabiac?

Ty nam stworz prosze takie warunki, zeby zarabiac i nie pracowac.

:)

p.s. sagittariuspl

daj prosze na pw cyfierki, z matmy jestem cienki. jak liczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności