Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie gotlink to zabawka. Może kiedyś i jakąś wartość będzie miał na dzień dzisijeszy to znaczy do 1 kwietnia bo do tego czasu korzystałem z niego miał dla mnie wartość czysto testową. Sorry ale tak do wygląda na dzień dzisiejszy.

Jeśli ktoś korzysta i mówi że jest oki tym lepiej dla mnie. Mniej trudności z konkurencją będę miał hehe

Xann a do ciebie na dzień dzisiejszy to pomyśł aby było dobrze jak pozbyć się pr bo on jak sam powiedziałeś ma znaczenie czysto piarowe. Może daj więszy bonus za starsze domenki i ilość bl ? ?Ja tak bym to widział.

oczywiście czas na wdrożenie nie od razu, ale jakby ludzie dodatkowo zaczęli podlinkowywać swoje domenki i kupowali więcej domen z historią aby więcej zarobić i jednocześnie dodatkowo wzmocnić system to byłbym happy i chyba nie tylko ja. Nic to tylko propozycja ale chyba warta przemyślenia.

Kiedyś już o tym pisałem ale warto chyba wspomnieć ponownie. Czy według was, mówię tu o tych co mają jakiekolwiek pojęcie o pozycjonowaniu a nie tych co tylko pkt sprzedają - lepiej jest mieć powiedzmy 10k mocnych stron dobrze podlinkowanych i w dużej części na domenach z historią czy też 50k stron na nowych domenach, lekko podlinkowanych aby tylko google je łyknęło ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

xann jeszcze jedno odnośnie yahoo. Ostatnio zobaczyłem masakryczne spadki site i bl w yahoo jak pokazuje myślałem że coś samo yahoo odpierdziela znowu ale sprawdzając strony ręcznie w tej szukajce okazało się że tych spadków wcale nie ma. Mam to już na 2/3 swoich stron dzięki czemu poleciało mi kilkadziesiąt tys pkt. Albo jakieś trefne dc na jakim system głównie opiera sprawdzenia, a leci coraz więcej. albo w samym systemie coś. Więc prośba sprawdź to i zróbcie coś z tym bo niezła lipa z tego wyszła u mnie. Po usunięciu domeny i dodaniu na nowo jest oki, a po 2 kilku dniach znowu to samo. Przecież nikt nie będzie co kilka dni non stop usuwał i dodawał kilkuset stron ;] aby to było jak należy

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xannie, a ty juz skonczyles obcinac, czy zawiesiles na razie niedokonczone?

Jeszcze punkty sie zmniejsza?

Do kiedy trwa process?

Czu mozna juz szalec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i napiszcie, prosze, po ile teraz sie kupuje-sprzedaje punkty?

Dodatkowy zarobek na innych swl juz stracilismy, ale kiedy i o ile pojda w gore ceny na weblinka?

Musze przyznac, ze dosyc sporo osob pyta o punkty, czyli popyt widze gwaltownie wzrasta.

ale po ile sprzedawac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od ciebie. Wolny rynek ma to do siebie, że cen nie ustala się od górnie a reguluje je popyt i podaż.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej czy pozniej ceny w ewebie znowu spadna i wtedy xann znowu wprowadzi nowy mechanizm zmniejszajacy podaz punktow i tak w kolko :)

Myślę ze źle rozumujesz, ale w sumie co mnie to:)

Czy ty myślisz ze Xann sprzedaje po 10k punktów paczkę??

Wątpię. Jak już tu ktoś napisał ze jak che się 500k to trochę więcej się płaci niż za 50k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze źle rozumujesz, ale w sumie co mnie to:)

Czy ty myślisz ze Xann sprzedaje po 10k punktów paczkę??

Wątpię. Jak już tu ktoś napisał ze jak che się 500k to trochę więcej się płaci niż za 50k

no to rzeczywiscie mnie przekonales :)

stwierdzenie ze 500k to wiecej niz 50k warte jest nagrody nobla :D

ale sam chyba przyznasz ze lepiej jest sprzedac te 500k za 2,5k zł a nie za 1k zł

o to tu chodzi. kolejna zmiana algorytmu ktorej jedynym celem jest zmniejszenie podazy a co za tym idzie wzrost cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności