Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
a forum też ci sie nie otwiera ? https://www.forum.e-weblink.com/

forum tez nie działa (sparwdzalem na róznych przeglądarkach i problem jest podobny:

"Przekroczono limit czasu połączenia

Serwer www.forum.e-weblink.com zbyt długo nie odpowiada."

Zapraszam na Crossweb.pl - wszystie ciekawe barcampy i konferencje w jedym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działa natomiast wyzerowało site google na jakichś 8 stronach. Po usunięciu i dodaniu na nowo jest wszystko oki. To chyba najczęstrzy broblem ostatnio ten zerowania site i bl w google i yahoo.

Co do niedostępności strony przez jednych gdy widzą ją inni

1. pad łącza

2. pad dns z jakich korzystają ci co im się strona nie otwiera

3. Jakiś wirus blokujący określone strony czy też usługi

4. Wpisanie ip na jakim stoi strona na tzw listę bogon poprzez twego usługodawcę

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne zerowanie SITE w ewebie też jest z tym powiązane , jak wylosuje jakieś proxy do ktorego nie ma dostępu z wyżej wymienionych przyczyn to zero

Jak widać są to przypadki losowe i właśnie choćby z takich powodów opłaca się mieć magazyn punktów

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powinno być podwójne sprawdzanie, ja tak mam i się sprawdza,

jak trafi się 0 sprawdzam innym serwerem i jak się powtórzy wtedy dopiero jest zerowane.

Lub czasem można zwracać coś innego, np. 404 i wtedy też wysyłać do ponownego sprawdzenia.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć może już są, a my nie wiemy... w e-miastach, mini itp. oczywiście joke :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności