Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Zapas punktowy oki ale jak ci wyzeruje 10 stron po 10k pkt każda średnio to jest to 100k pkt w plecy. jak masz ogółem 500k tyś to jest to 1/5 już a to sporo. To mówię że mi tyle od wczoraj poleciało tylko bo gdybym wyjechał to mogło by się okazać że po powrocie w poniedziałek jest aktywna tylko 1/3 serwisów np. Zostawianie 300K zapasu pkt aby sprzedać 200k i aby tego przelewu nie wywaliło jest leko bez sensu.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak widać są to przypadki losowe i właśnie choćby z takich powodów opłaca się mieć magazyn punktów

niestety to nie sa przypadki losowe gdyz jak licze w ciagu 16 godzin wyleciało mi tzn wyzerowało OK 8% serwisów, było by pewnie wiecej ale system przy sparwdzeniu wykrył ze sie linki nie wyswietlaja i zaznaczyl na czerwono strony (mialem problem z jednym z serwerów z bazami) i czesc stron tez pokazala sie nie aktywna wiec problem ten moze dotyczyc wiekszosci sprawdzanych stron pod wzgledem zainstalowania systemu oraz site

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeruje.

do tego widze takie kwiatki na kilku glownych stronach - z 5 linkow weblink - 5 z archorem pozycjonowanie. wszystkie prowadza na podstronki na roznych domenkach regionalnych.

a te podstronki prowadza na strone pozycjonowanie goscia co przypomina Gorbaczowa,

tyle ze troche mlodszego.

co sie dzieje?

czy jest nowy algo ktory wrzuca ten archor na glowne strony?

czy nowy konkurs uruchomiony na to haslo?

czy ktos wykupil pare milionow punktow?

czy to zbieg okolocznosci?

w to ostatnie jakos nie moge uwierzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vek-tor spróbuj tak:

RewriteRule ^/?p/([0-9]+)/(asc|desc) index.php?mode=page&page=$1&sort=$2
RewriteRule ^/?e/[^,]+\,([0-9]+) index.php?mode=entry&id=$1
RewriteRule ^/?t/p/([0-9]+)$ index.php?mode=tags&page=$1
RewriteRule ^/?t/(.+) index.php?mode=tag&tag=$1
RewriteRule ^/?t/?$ index.php?mode=tags

lub tak:

RewriteRule ^p/([0-9]+)/(asc|desc) /index.php?mode=page&page=$1&sort=$2
RewriteRule ^e/[^,]+\,([0-9]+) /index.php?mode=entry&id=$1
RewriteRule ^t/p/([0-9]+)$ /index.php?mode=tags&page=$1
RewriteRule ^t/(.+) /index.php?mode=tag&tag=$1
RewriteRule ^t/?$ /index.php?mode=tags

i daj znać czy działa, bo nie mam jak sprawdzić.

BTW: tam jest w ogóle apache i mod_rewrite?

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest nowy algo ktory wrzuca ten archor na glowne strony?

Nie ma żadnego nowego algo bo by miusiała być wymiana instalki, e-weblink jest rotacyjny a co za tym idzie losuje wyświetlanie linków na każdej podstronie/stronie osobno

czy nowy konkurs uruchomiony na to haslo?

No szykuje się nawet dwa ale dopiero po wakacjach ;) obecnie nic nie ma

czy ktos wykupil pare milionow punktow?

policz ile kasy by musiał wyłożyć żeby dopalić wpisy na preclach :)

czy to zbieg okolocznosci?

zbieg okoliczności B)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ilosci kasy, ktora klient mial wydac na dopalenie wpisow precli -

kurcze, to ma byc ostry gosc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajne, albo ktoś poszalał i jak pisałeś kupił miliony punktów, albo coś się zepsuło... ja również widzę,

na jednej stronie po kilka wpisów jednego usera, max udało mi się wylosować 3 i wszystkie do precli tego samego autora.

EDIT.

już 4 na 5 :)

EDIT2.

Podoba mi się ten gość, linkuje precle, które nie istnieją już bardzo długo.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autora?

to jakis szalenec bochater, co zaplacil majatek za taka ilosc punktow.

a to tylko dla dopalenia precli.

drzyjcie, na rynek wchodzi powazny gracz.

i musze przyznac strategie ma bardzo dobra, widac zalezy mu na tym haselku.

edit: tez na jednej stronie juz 4 na 5 i tez wpisy na niektorych preclach juz nie istnieja.

szkoda, pomysl byl dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xann jesli macie problem z proxy i przez to sie zeruje site w google to wylaczcie sprawdzanie tego dla stron w systemie az sie z tym uporacie

naprawde jest to wkurzajace gdy co chwile musze dodawac na nowo strony ktorym sie site wyzerowal, aby utryzmac stały poziom punktów w systemie

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xann jesli macie problem z proxy i przez to sie zeruje site w google to wylaczcie sprawdzanie tego dla stron w systemie az sie z tym uporacie

Problem nie był z proxy, a niestety z googlowym dc. Zgasło pare maszyn i stąd te problemy. Od teraz nie powinno już zerować danych z googla.

Pozdrawiam,

Gatzec.

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności