Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Import linków jest na samym dole strony po otwarciu projektu

25197856.jpg

hmm, jakiego projektu :)

Wchodzę w Linki i jedyne co mogę tam zrobić to dodać pojedynczy link, posortować, zobaczyć listę linków oraz zarządzać punktami. Nic na temat importu nie widzę. No chyba, że importowanie jest dostępne dla wersji PRO :)

EDIT:

Po przeczytaniu instrukcji już wiem, że trzeba mieć wykupione PRO :P

Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jako jedyny system wprowadziliśmy na kontach:

Monitoring SMS

Już od dziś tylko w naszym systemie można otrzymywać powiadomienia na SMS o :

- transferach wygasłych oraz transferach odrzuconych przez system

- wysyłanych do mnie wiadomościach prywatnych

- przypomnienie o wygasającym koncie Pro

monitoring_sms.JPG

monitoring_sms2.JPG

Na koncie standard możemy otrzymywać informacje o przerwanych i wygasłych przelewach

Monitoring SMS jest darmowy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mamy

Domeny WebMini

Ilośc : [ 173 ]

wiec już jakaś baza wyjściowa dla adderka jest , adderek pisze się i na pewno będzie ale pod koniec maja nie wcześniej , bo jest trzeci w kolejce przed nim jeszcze dwa ciekawe projekty dla naszych użytkowników

ps. odnośnie monitoringu SMS gdyby były jakieś propozycje lub uwagi to proszę zgłaszać

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann baza jest tylko wiesz wiele osob boi sie aby nie nastapilo to co zabiło w pewnym sensie webcitesy, brak addera powoduje, iż trzeba sie tam dodawac recznie, ja jak wiele osob woli korzystac ze wspomagaczy, a tym samym nasze własne bazy katalogow na naszych serwerach by sie rozrastały i sadze ze było by wieksze wtedy zainteresowanie tym skryptem - powiem wprost ja czekam na addera aby moc bardziej wykorzystac sile tego skryptu

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'sttorm' faktycznie wcześniej popełniłem jeden błąd wypuściliśmy skrypt dla wyszukiwrarek a nie dla użytkowników przez co obecnie przebywający przebywający konfident Colin podpi..rodlił domeny wszyskich właścieli webcitesów

Teraz nauczony poszedłem po rozum do głowy i wypuszczamy skrypty dla użytkowników a nie dla wyszukiwarek wiec nie ma tutaj zadnuch podstaw banawania bo równie dobrze mozna zacząc banować opisy GG czy bazy piosenek

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to tez w sumie iz gdy bedzie adder to moja baza sie bedzie zwiekszala i tym samym bezie sie zweikszala ilosc site mojego katalogu a raczej katalogów, a nie ukrywajmy wiele osob dodaje automatycznie wpisy a osob dodajacych recznie jest garstka

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nauczony poszedłem po rozum do głowy i wypuszczamy skrypty dla użytkowników a nie dla wyszukiwarek wiec nie ma tutaj zadnuch podstaw banawania bo równie dobrze mozna zacząc banować opisy GG czy bazy piosenek

Jest podstawa - TY nią jesteś niestety (konkretny cel przedsięwzięcia) . Jeśli skrypt będzie charakterystyczny i rozpoznawalny to podzieli los webcitiesów.

Nie ma co teraz roztrząsać czy to jest śmieszna podstawa, czy nie jest, ale niestety googlarze zrobią co chcą i nic na to nie poradzisz poza stwierdzeniem po ewentualnym fakcie, że : to bez sensu co zrobili...

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podstawa - TY nią jesteś niestety (konkretny cel przedsięwzięcia) . Jeśli skrypt będzie charakterystyczny i rozpoznawalny to podzieli los webcitiesów.

No nie masz tu racji , charakterystyczny jest WordPress gdzie mamy tysiące precli , charakterystyczne są inne katalogi gdzie mamy tysiące kopi

chodzi o cel postawienia strony internetowej

a w chwili obecnej nasza polityka zmieniła się o 180 stopni my nie robimy stron dla wyszukiwarek robimy strony dla użytkowników

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mini-mini skrypt jak każdy inny - jak bedziesz dbał to na pewno nie stracisz

Jak sobie wyobrażasz dbanie o skrypt który w panelu ma jedynie możliwość pojedynczego usunięcia tagów. Zademonstruj proszę ;)

Tam i bez dodawarki po kilku dniach masz taki syf, że szkoda gadać. Dopiszcie tam jakieś szybkie usuwanie, tagów wpisów po słowie kluczowym lub określanie jakichś prostych kryteriów. Jeśli z założenia jest to śmieciowo scuttle podobny skrypt to powinno być coś do szybkiego odsiewania śmieci!

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoreander nie rozumiem Cie , nie wiesz na czym polega dbanie o stronę ?

1. zbierasz do niej linki z różnych stron

2. zbierasz linki do wpisów z rożnych stron

3. usuwanie zbędnych wpisów tez nie stanowi problemu

ps. https://www.katalog.e-swl.com/ ja tam w swoim nie widzie żadnych śmieci , pytanie jest co to są śmieci ????

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoreander nie rozumiem Cie , nie wiesz na czym polega dbanie o stronę ?

:D

Dobrze wiesz, że chodziło mi o możliwości moderowania contentu który zostanie dodany.

pytanie jest co to są śmieci ????

A to już zależy ode mnie jako osoby która postawi sobie skrypcik. To co ja uważam za śmieci Ty możesz uważać za cycuś glancuś strony, nie ma to żadnego znaczenia :)

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności