Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

To, że jakieś strony poleciały czy też polecą wynika z subiektywnej oceny moderatora google i regulamin szukajki ma tu drugorzędne znaczenie. Jak ma polecieć to i tak poleci bez względu na to czy będziecie mówić że to dla botów czy też urzytkownika.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Xannie możesz napisać czemu w systemie pojawiają się skoki w naliczaniu punktów.

Raz za stronę daje mi 200k punktów, później przy aktualizacji przydziela 50k punktów choć, nic się nie zmieniło (chodzi o site, BL, itd.)*

*wartości punktów przypadkowe

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się coś takiego dla statystyk aby np system pokazywał po 5 stron dla wzrostów i spadków punktów (tych największych) oraz jakie parametry na to wpłynęły, czasem znika mi 10k czy 20k pkt i za cholerę nie mogę dojść co też wpłynęło na spadek. Wachania site, bl itp są zbyt małe aby spowodowały spadek takich ilości pkt więc takie staty bardzo by pomogły w namierzeniu przyczyny

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie będzie problemu z wdrożeniem wykresów punktów w najbliższym czasie.

Ten tekst jest z 5 marca a dzisiaj mamy 4 maja więc teraz pytanie ile w przybliżeniu jest to "w najbliższym czasie" :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jesteście ;)

Po pierwsze mówiąc tak racjonalnie , codziennie się zmieniają parametry w G i w Y które mają wpływ na ilośc posiadanych PKT bo raz Yahooo ma czkawkę raz G nie ma na to reguł, wstawienie takiego wykresu który będzie pokazywał dzienną ilośc pkt tak naprawdę nic nie da ale też nie jest to jakiś mega wyczyny i dlatego wstawimy go na dniach ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie przy 1 stronie nawet 20 to sam dojdziesz gdzie spadło ale majac ich w panelu 200 - 300 - 500 to juz nie jest takie proste - moze byc wprowadzone dla kont PRO jako opcja dodatkowa przy otwarciu konta zalezna czy ktos chce czy nie - ja jak juz pisałem jakiś czas temu taką opcję uznaję za bardzo pomocną

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale tak po męsku jak chłop z chłopem co wam da że będziecie wiedzieć że dziś ta i ta strona straciła SITE w Y lub w G jak i tak na to nie macie wpływu ? rozumiem jeszcze jak by była mowa o 3- 30 site ale wy tracicie przedział 100 tys site wiec tak szczerze nic nie jesteście wstanie zrobić co podlinkujecie następnego dnia te 100 tys site ?

Niech mi którys wytłumaczy do czego wam to może być pomocne ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak podał elpav wkres site w google nie jest adekwatny do tego jaki przyznawane sa punkty w systemie, adekwatny jest wykres dla stron ile traca punktów w systemie

seoroot - mam to w systemie wiec po co obciazac serwer czyms innym

XANN - wykres ma pokazywac iz nawiecej z 5 - 10 - 25 stron pkt straciły takie a najwiecej zyskały takie a takie

jak powiedziałes G i Y ma czkawki ale kolejne sprawdzenie systemu odbywa sie po 3 dniach a w ten sposob jak bedzie czkawka szybciej da sie ja wyłapać

a punkty skacza róznie ale lubie wiedzieć na jakiej stronie skoczyło a na jakiej spadło

wg mnie powinien byc dla kont PRO wybór lub wszystkie 4 wykresy razem (site +- G, PKT +-) te 4 wykresy przy otwarciu konta wg mnie w zupełności wystarcza

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XANN - wykres ma pokazywac iz nawiecej z 5 - 10 - 25 stron pkt straciły takie a najwiecej zyskały takie a takie

no to chyba coś źle zrozumiałem bo jak sie zalogujesz do systemu na zakładkę "Konto" masz to co chesz

- Ranking wzrostu site

- Ranking spadku site

przechwytywaniesxd.jpg

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności