Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

ten wykres pokazuje tylko wzrost spadek site dla google a system przy przydziale punktów bierze pod uwage wiele innych czynników które sa zmienne

ten wykres jest jak najbardziej potrzebny ale przydały by sie kolejny pokazujący spadek/wzrost najwiekszej ilosci pkt dla stron, gdyz tak naprawde system nie bierze przy wycenie pkt tylko site G ale tez inne elementy i dla nie których osób było by to odzwierciedlenie co sie dzieje ze stronami i dlaczego ta czy tamta dzisiaj spadla czy wzrosła bez koniecznosci przegladania setek innych stron

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak czasem właśnie wystarczy usunąc i dodać na nowo i jest oki. Zauwżyłem że czasem PR leci bo np strona ma pr4 a są dc gdzie ma pr0 czasem są to inne przyczyny i jak mówił przedmówca ciężko to sprawdzić dla kilkuset stron dodanych do panelu niestety. Takie staty by nam uprościły pracę jako że 20k to już sporo w sumie wole podlinkować tym własne zaplecze lub wpisy w katalogach i preclach niż czekać tydzień aż łaskawie wróca albo i nie

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry ;) - wprowadzam się - a raczej przeprowadzam z seo neta

Witamy starego gracza :)

długo się opierałem ale mam nadzieje że mnie nie zawiedziecie tak jak seo necik a ja ze swojej strony gwarantuje dobre zaplecze :)

Myślę ze stoimy i stać będziemy na wysokości zadania i dostarczamy najwyższą jakość usług dla pozycjonerów i hobbistów ,

Przelew wygasa za 3 dni, informacje dostaje odbiorca punktów, a nie dopiero po fakcie, gdy już znika transfer ?

myśle że da się zrobić

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co to jest epoint ?????

ePoint informuje cię o postępie wysyłanego linka. Za każdym dobiciem do 100% link zostaje wrzucony do paczki, która zostaje wysłana na czyjąś strone, a ePoint startuje od zera.

Pozdrawiam.

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności