Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wprowadzaja cos do rana ;) ale ten wykres wzrostu punktów ogólny - wykres - niepotrzebny gadzet

fakt ten dla poszczególnych stron super :angry: choc dobzre by bylo aby pozostal ten dla site google - ewentualnie byl na nowej podstronie

mam nadzieje ze bedzie mozliwosc ustawienia i ile stron ma sie pojawiac

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga w dniu dzisiejszym wprowadziliśmy nowe usprawnienia jak żeście sobie życzyli

- monitoring PKT

- ranking spadku punktów

- ranking wzrostu punktów

monitoring PKT jest widoczny pod ikonką wykresów

wykresy.jpg

jako wykres trzeci tzn obok wykresów SITE i wykresu przyrostu BL (najbardziej ulubionego przez pozycjonerów)

monitoringpkt.jpg

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann szykuj szybciutko nową wersję webmini, bo ta dotychczasowa idzie w piach przez addera, właściwie to przez ludzi, którzy go używają. Jak można nie sprawdzić nawet co się tym adderem dodaje? Setki wpisów z tytułem "404 Not Found" oczywiście do niedziałającej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zauważyłem już to , ale z jednej strony się cieszę bo teraz już wypuścimy przetestowaną wersje widząc co potraficie zrobić z obecną :)

Czyli co ta nie była przetestowana??

Tak firma i bubel wypuszcza na rynek !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi jeden już bana zarobił, nie wiem kto napisał tego addera i kto spamuje wpisami ale to wygląda na czystą złośliwość ludzką, bo człowiek o w pełni zdrowych zmysłach by czegoś takiego nie robił. Wpisy do nieistniejących stron, z krzakami zamiast polskich znaków. Jak wspomniał przedmówca zwykły zsyp na śmieci się z tego zrobił.

A mnie krytykowano, że mam swoje katalogi na innych skryptach moderowane !!! To dobry przykład dlaczego

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności