Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki xann, wywale ten śmietnik na tym co mi bana jeszcze nie zarobiło i podmienie na poprawiony skrypt. Postawie też kilka nowych.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proszę o rss z datą dodania wpisu aby można było to pingować

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby skórki szybko wymieniać to będzie dobrze ;-)

Np. robiąc skrypt kompatybilnym z innymi juz istniejącymi szablonami do innego skryptu który już się dorobił wielu szablonów, tak jak np. pewien darmowy skrypt katalogu jest kompatybilny ze skórkami od phplinkdirectory..

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy Wam również Yahoo pokazuje dziwne wyniki bl i site ?

Przez noc poleciało mi kilkadziesiąt k pkt - teraz sprawdzam i przykładowo dane z wczoraj:

Site: 37166 BL: 17357

Dziaj Yahoo pokazuje:

Site:463 BL:520 :/

Jak sprawa wygląda u Was ?

Kapania Adwords -  https://kcmobile.pl tel. 604 939 140, e-mail: biuro@kcmobile.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety zrobił sie jakby upgrade site yahoo na wielu stronach mam spadki, dla kilku stron spadki site i to dośc znaczene - ic zobaczymy co bedzie dalej :rolleyes: a co za tym idzie spadki punktów w systemie

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak widze gugiel tez zrobił małe obcięcie site dla kilku moich stron - ale dla innych niz yahoo - nic tak sie zycie toczy - trza robic dalej - wazne ze to nie BANY :rolleyes:

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety zrobił sie jakby upgrade site yahoo na wielu stronach mam spadki, dla kilku stron spadki site i to dośc znaczene - ic zobaczymy co bedzie dalej :rolleyes: a co za tym idzie spadki punktów w systemie

Tutaj właśnie się zastanawiam czy Yahoo nie wpadło na pomysł przycinania wyników jak to miało miejsce z G :/

Odnotował ktoś jakiś wzrost site lub BL w Y! ? W dniu dzisiejszym ?

Kapania Adwords -  https://kcmobile.pl tel. 604 939 140, e-mail: biuro@kcmobile.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnotował ktoś jakiś wzrost site lub BL w Y! ? W dniu dzisiejszym ?
Ja na jednej, zerknąłem na 3trzy na jednej prawie pół w dół, na drugiej 1/3 w dół

( ale szczerze mówiąc sam się dziwiłem skąd tyle BL, może krócej pamięta rotacyjne, a z site to się nie wypowiem bo u mnie za masakrycznie nie poleciało tak jak nie raz skoki były)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy WebMini będzie wyglądał mniej więcej tak https://www.webmini.megmix.eu/

- można będzie dodawać tylko jeden raz domenę

- ma token nie do złamania

- grafiki można podmieniać bardzo płynnie bo jest postawiony na https://www.freecsstemplates.org/

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności