Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

tutaj wychodzi połowa site g + połowa site y + bl y

ale dla moich stron czegoś takiego nie widać, nie wiem czy to przez mały site czy przez to że nie mam pro

ale site y nie powinien być liczony równo z site g, to jeden z najłatwiejszych do zwiększenia parametrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
czy przez to że nie mam pro

Ja też takiego nie posiadam.

ale site y nie powinien być liczony równo z site g, to jeden z najłatwiejszych do zwiększenia parametrów

W w/w stronach gbot odwiedza znacznie większa ilość stron niż Site G, ba znacznie większą niż Site Y - i jak to system ma uwzględnić w prosty sposób? Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie mierzył aktywności gbota na podstronach w systemie rotacyjnym. Po drugie weblink ma tam jakiegoś bota do wykrywania fraudów.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wcale nie uwzględniać stron na które bot wszedł ale ich nie zaindeksował

albo takie strony niedługo pojawią się w indeksie albo mają meta noindex lub są mało wartościowe i nie ma sensu przydzielać za nie punktów

a taki bot nic nie wykryje, bo i co? że w yahoo mam zaindeksowane śmieciowe podstrony (z zainstalowanym swl), których w google nie ma i nigdy nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informuję też że powiadomiłem UOKiK o stosowaniu nieuczciwych praktyk rynkowych, dokładnie chodzi o zachęcanie na forum e-weblinka do linkowania konkurencyjnych stron w celu zaszkodzenia im w google

coś mi sie wydaje ze to konto jest jakiegoś szoooking mena ze szczecina :D

pawloski polecam Ci do przeczytania stronę główna systemu dowiesz się do czego on służy a do czego nie być może wówczas Ci sie rozswieli :)

i powiedz mi po co tak walczysz o e-weblinka jak go nie używasz ? :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie sobie w staty ogólne a zauważycie 24 kwietnia gwałtowny wzrost site w yahoo, teraz mamy taki gwałtowny spadek. Może najzwyczajniej wracają do "po staremu" Nic zobaczymy.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasz agresywny marketing to jest dla mnie spam

ciągle na forum są tematy tego typu:

- moja strona spadła o kilkadziesiąt pozycji dla frazy ***, co to może być?

- skończył się fsb, podlinkuj 10k pkt weblinka i wróci

jakbyś wszedł na webmasterworld.com, to byś zobaczył że na innych forach seo nie umieszcza się reklam w co trzecim temacie

a rozmowy o filtrach czy dowcipy to nie jest spam, ponieważ nie zawierają reklam niczego

No to potestuj linkowanie z takich podstron na jakiś niszowych frazach a wtedy wrócimy do dyskusji.

zrobię taki test, ale uważam że link z niezaindeksowanej strony nie ma takiej samej mocy jak z zaindeksowanej

polecam Ci do przeczytania stronę główna systemu dowiesz się do czego on służy a do czego nie być może wówczas Ci sie rozswieli

zachęcanie do linkowania konkurencji narzędziami black hat seo jest nieuczciwą praktyką rynkową, nawet jeżeli strona nie dostanie filtra w G

tak samo jak np. nie masz prawa wysyłać mailingów (nawet jeżeli nie jest to niezamówiona informacja handlowa) reklamujących swoją konkurencję, w celu utraty zaufania klientów do tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xann odnośnie spamu. Kiedy wypuścisz tego mini 2.0 bo mi kolejny załapał banana. Z 3 postawionych 2 już poleciały. Zamieniłbym przynajmniej tego jednego na nową wersję i postawił kilka innych nba różnych domenach i ip

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walczę z e-weblinkiem bo na tym forum jest za dużo spamu e-weblinka

jako nauczyciel powinieneś być bardziej bystry - wystarczy włączyć funkcje ingnore na xanna i juz przestanie Ci to przeszkadzać ale jak znam zycie to chodzi o coś innego bo

z tego co idzie wyczytać w Twoich postach to jesteś zagorzałym fanatykiem innego systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności