Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wydawaj skrypty bez szablonu standardowego w tedy każdy musi wejść na stronę z templatkami i pobrać tą która mu się podoba

w tedy większość bedzie innych (znając leni, pobiorą jeden i na taki będą stawiać, ale zawsze jest więcej różnych bo gusta są inne)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xaan i o tym pisałem, nie każdy umie korzystac z narzedzi jakie wypuszczasz, choć może to nie brak umiejętności a typowe lenistwo i nastawienie na jak najszybszy efekt, kogo obchodzi to, że można zrobić coś co będzie wygladało dobrze z narzędzia jakie ma za free :P

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga mini konkurs , :P

osoba która wykupi konto PRO z nr 300 otrzymuje:

- 300 zł

- wieczyste konto PRO+ w systemie

obecnie mamy 283 https://www.e-weblink.com/statistic.php

Tomek, żeby nie było nie jest tu nigdzie napisane ze ma to być nowy użytkownik systemu.

Niektórzy już maja po kilka kont wiec jak kilka następnych dokupią?? Nigdzie nie jest powiedziane ze nie mogę mieć 20 kont w ewebie tym bardziej ze pojemność konta w ewebie jak każdy wie jest ograniczona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od keidy system wyswietla po 10 linków na podstronach a nie po 5 ??

EDIT:

I w ogóle po co ta zmiana? :) Wzmocni to system?

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od keidy system wyswietla po 10 linków na podstronach a nie po 5 ?

Eweblink nie ma fizycznej możliwości zwiększenia ilości wyświetlanych linków, bez Twojej ingerencji w plik klienta na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu wystepowalo male przeklamanie w weblinku o czym monitorowalem Xann'owi do poprawy. to co napisze jest tu podane tylko w celach edukacyjnych - nie zachecam nikogo do korzystania :rolleyes:

otoz majac kilka systemow swl na stronie mozna miec nadal +30%. wystarczy dodac domene do systemu weblink, a dopiero do innych systemow. system sprawdza liczbe linkow wychodzacych 'tylko' podczas dodawania do systemu.

haczyk polega na tym, ze bot weblinka co ok. 7 dni sprawdza ponownie linki wychodzace i automat odejmuje Wam dodatkowe punkty. jest na to mala rada - usuwac i ponownie dodac swoje domeny co kilka dni - nagroda ok. 60% pkt wiecej na koncie

Xann zapewnil mnie ze sprawa nie jest powazna. osoby dokonujacego tego procederu sa PODOBNO wylapywane.

dla programisty skrypt w php to ok. godziny pracy przy zalozeniu ze korzysta z 3 systemow.

sprawe mozna zalagodzic np. sprawdzaja liczbe linkow wychodzacych co losowa il. dni - np. 1-7, sprawdzanie ich godzine po dodaniu domeny, czy niemozliwosc domeny do systemu do godziny od jej usuniecia (myslalem nad tym 5 minut, wiec nie sa to super wyszukane metody, ale moim zdaniem bylyby skuteczne).

wiadomosc o tym dostal Xann kilka dni temu, wiec prosze mnie nie posadzac o brak dobrej woli i dzialanie na korzysc innych systemow.

@Xann - mam nadzieje, ze sie nie obrazisz za ten post - z naszej rozmowy wynikalo, ze dlugo sie gniewał nie bedziesz :D naprawde nie zamierzam sie wyprowadzac bo mi dobrze i u Ciebie. pisze to bo wierze, ze potrzebujesz kopa by to poprawic i nie wiem ile osob juz zauwazylo ten 'bonus' (a nie lubie jak konkurencja dziala nieuczciwie)

i mala wiadomosc dla wszystkich: NIE korzystam z wyzej wymienionego 'bledu'

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy niemozliwosc domeny do systemu do godziny od jej usuniecia

to bedzie błedna rzecz- mi zdarza sie czesto usuwać domeny i dodawac ponownie gdy np system sprawdzi site na złym DC gdzie wystepuje jego zanizenie - to samo jest w innych systemach - ale tutaj moge odjac i dodac ponownie domene co jest dobra rzecza wg mnie

sparwdzanie wychdzących - losowe sprawdzanie ich ilosci w okresach od 1 do 7 dni wg mnie wystarczy - na dłuzszą metę nei chciało by mi sie usuwac i dodawacco chwile strone przy okazji usuwać inne SWL gdy za kilka dni musiałbym robic to samo - robota głupiego

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam się za ten post :pytajnik:

Nie jest to żaden błąd krytyczny systemu jeżeli są osoby które chcą w ten sposób się bawić ja nic na to nie poradzę

Najprostszym elementem oszukania systemu jest podłączenie się do niego , a trzy minuty później odłączenie i korzystanie z przydzielonych PKT tez o tym wiemy że każdy system ma taką dziurkę i ? i nie jesteśmy w stanie tego zapleić ale :)

Nie mniej bardzo dziękuję za sygnał w tej sprawię , zwrócę uwagę moderatorom żeby przeglądali duża ilośc frag za co są :)

ps. dostajesz 50k na miesiec czasu jako nagroda

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności