Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tak, moje metody zabezpieczenia sa 'prymitywne', ale uwazam, ze prostym sposobem mozna utrudnic ten proceder.

nie mniej licze ze niedlugo posypia sie bany za takie dzialanie, a weblink ma juz odpowiednie narzedzia do wykrywania tego procederu.

@Xann: prosze o odjecie tych 50k.

jezeli kilka osob sie zleknie bana na konto i zrezygnuje z procederu - osiagne swoj sukces :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczyniliśmy pewne kroki by utrudnić ten "proceder" jeżeli występuje napewno winowajcy zostaną ukarani banem choć muszę przyznać ze po zgłoszonej dziurze przez shpyo za co jestem mu wdzięczny poleciały tylko 4 małe baniki na konta w sumie może 12 domen tak wiec proceder oszukiwania jest raczej bardzo rzadki w e-weblinku

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann: wg mnie warto sie zabezpieczyc, mimo ze moze wiele banow nie poleci.

boli mnie, np ze konkurencja moze sprzedawac takie punkty. a jezeli tacy cwaniacy jak ja przeczytaja, ze moga dostacc bana to moze sie przestrasza i nie beda nawet mysleli o tym ;)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się chyba odpowiedni .htaccess w katalogu, w którym tworzą się pliki wbl, bo już teraz można wyszukać zaindeksowane wble i można sobie przeanalizować już kto używa eweba. Niby normalnie zaindeksować się nie powinno, ale jak widać są geniusze, którzy te katalogi mają poindeksowane ;)

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności