Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a ma ktoś na hostingu az postawiony skrypt WebNews ? tam mam kłopot z htaccess raczej bo adres mam www.mójadres.pl/index.php5/optyka/ i przyjazne urle wyłączone - bo inaczej nie działało w ogóle

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam domenę w e-weblinku, i pod nią to:

Google: 11,900 / Yahoo: 2,452 / BL: 611 / PR: 4 / Out: 11 (-30%)

za co dostaje się te -30% ? do tej pory do tego dojść nie mogę, i czemu ten system ma problemy z aktualizacją site i PR i całej reszty, po pewnym czasie zaniża mi wyniki dzisiaj musiałem usunąć serwis i dodać ponownie, dopiero po tym wszystko było na miejscu i pkt skoczyły :D

Ostatnie pytanie: Jeśli ma się jeden serwis podłączony pod e-weblink, to ile najlpiej dodać linków, ja mam 4, każdy z inną nazwą, każdy ma tą samą wagę.

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak:

Google: 880 / Yahoo: 0 / BL: 869 / PR: 0 / Out: -1 (-100%)

-100% dlaczego?

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google: 11,900 / Yahoo: 2,452 / BL: 611 / PR: 4 / Out: 11 (-30%)

za co dostaje się te -30% ? do tej pory do tego dojść nie mogę, ......

-30% jest za linki wychodzące , punktacja e-weblinka jest opisana tu: bonusy w systemie

.......czemu ten system ma problemy z aktualizacją site i PR i całej reszty, po pewnym czasie zaniża mi wyniki dzisiaj musiałem usunąć serwis i dodać ponownie,

system e-weblink odświeża sukcesywnie różne parametry , gdzie odświeżanie na kontach PRO ma pierwszeństwo , jednak jeżeli ktoś chce sobie odświeżyć bez oczekiwania na to aż system to zrobi , może domenę skasować i dodać pownie gdzie wszyskie parametry oprócz linków wychodzący bedzie miał zakualizoane , te zakutalizują się po pownym czasie

Ostatnie pytanie: Jeśli ma się jeden serwis podłączony pod e-weblink, to ile najlpiej dodać linków, ja mam 4, każdy z inną nazwą, każdy ma tą samą wagę.

im więcej dodasz linków tym lepiej dla Ciebie nie ma tu górnej granicy , ja zawsze mówię: 20 frazek na dzień dobry

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając podłączoną jedną domenę to ile najlepiej powinienem ustawić linków? Ja mam właśnie jeden serwis i ustawiłem siedem linków z wagą 1, każdy link ma inne słowa oddzielone przecinkiem, rozumiem że mam tą nazwę traktować jako miejsce gdzie powinienem dać jak najwięcej słów dot serwisu. Każdy mój link prowadzi do mojego serwisu, ale tylko jeden do strony głównej, reszta linków to linki prowadzące do różnych kategorii (mam sklep).

Czy taka konfiguracja jest dobra, jaka jest najbardziej optymalna, w przypadku jednego serwisu, aby wycisnąć z systemu jak najwięcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie dobrze :)

nie dawaj takich linków : koparka, koparki, nowe koparki - czyli trzy frazy w jednym linku oddzielone przecinkiem - to jest błąd

zasada zawsze jest taka - jeden link jedna fraza, czyli to koparka - koparki - nowe koparki to są tak naprawdę trzy linki

zacznij od 500 pkt na frazę , linkuj kategorie , produkty , stronę główną czyli dobrze zaczesałeś ale wcisnełes za dużo fraz do jednego linka

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te skoki wskazywanego site w Yahoo zaczynają być niewygodnie. Z dnia na dzień znikają duże ilości punktów.

Z doświadczenia wiemu, że linki wracają po kilku dniach. Może by jakoś tym w miarę regularnym znikaniem punktów?

Ze statystyk można odczytać, że 60 transferów ludziom cofnęło ;)

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności