Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

czy mogę dostać przez e-weblink w jakikolwiek sposób bana, kiedy jest większe a kiedy mniejsze prawdopodobieństwo? Zainstalowałem system na swoim sklepie internetowym, który już długo jest w sieci, jak by mi się to stało, to mógłbym od razu szukać innej pracy, czy jest więc jakiekolwiek ryzyko ?

Druga sprawa, od jakiegoś czasu przyrastał mi systematycznie site sklepu, czasami więcej czasami mniej ale cały czas przyrastał, w tej chwili od 3 dni spada, w 1 dniu spadł mi o 500 stron a kolejne dwa po 100, nadmienię że od początku kiedy zacząłem się zajmować pozycjonowaniem sklepu, to site był na poziomie 3400 i przez miesiąc uzyskałem ok 12800, czemu spada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem system na swoim sklepie internetowym, który już długo jest w sieci, jak by mi się to stało, to mógłbym od razu szukać innej pracy, czy jest więc jakiekolwiek ryzyko ?

Jak zarabiasz na tym sklepie to nie wieszaj na nim ani na jego subdomenach żadnego SWL.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann jeżeli sytuacja z wahaniami 1 dniowymi w Yahoo będzie się powtarzała poważnie rozważał bym zastosowanie sugestii Hypno wyłącznie w odniesieniu do Yahoo BackLink/Site.

Następstwem wprowadzenia takiego rozwiązania było by opóźnienie przyrostów/spadków o jeden cykl aktualizacji parametrów, przy jednoczesnym uniknięciu nagłych 1-2 dniowych spadków punktów, przy problemach Yahoo.

Dopiero zastosowanie wspomnianej metody dla wszystkich parametrów mogło by spowodować powstawanie pustych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy muszę istalować system na wszsykich stronach w sklepie ?

nie instaluj na zadnej stronie sklepu. zainstaluj na stronach zapleczowych i tak zdobytymi punktami linkuj podstrony sklepu

Wykończeniówka Wrocław - jeśli szukasz firmy do remontu lub wykończenia mieszkania

FM Group sklep internetowy - sklep internetowy z produktami FM Group

Hokej Wrocław - amatorska drużyna hokejowa WTH Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności