Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

1. Po wyslaniu wiadomosci (do osoby ktorej transferuje sie punkty), powinno byc przekierowanie na liste transferow, a nie na podstrone z ktorej trzeba 3 razy klikac zeby tam wrocic.

Gotowe.

2. Dodanie mozliwosci robienia Notek

Nad notkami się zastanowimy.

Pozdrawiam,

Gatzec

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dlaczego nie można przelewać punktów z "Transfery przychodzące"? Kliknąłem na "dodaj transfer" i widzę: "Dostępna liczba punktów: 0 pkt.". To jakiś bug czy rzeczywiście nie można przelewać punktów, które otrzymało się od kogoś innego (co by było mocno bez sensu)?

co ty na to ?

alexastw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tajemnicą że zaczynamy wchodzi w ostatnią fazę testów nowego stałego systemu wymiany linków ale podzielę się z wami że niedawno wpadliśmy na fantastyczny pomysł który zrobi kolejny krok milowy w systemach wymiany linków reklamowych , tak że szykujcie się na jazdę bez trzymanki :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie mam pytanko dopiero zaczynam korzystac z tego SWL wiec moze wydawac sie banalne ale nie moglem znalesc odpowiedzi. Za instalacje weblinka dostalem dla swojej strony blisko 7K pkt, linki wyswietlaja mi sie od 2 dni, i teraz moje pytanko wyglada nastepujaco -> kiedy zarabiam nastepne pkt? jest to doliczane na koniec miesiaca, kazdego dnia? pod koniec tyg.?

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli parametry za które dostałeś 7k punktów nie zmienią sie to bedziesz miał non stop te 7k ni mniej ni więcej ;)

a jakie to parametry? a sprawdź za co się dostaje punkty i będziesz wiedział :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności