Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bogdan daruj sobie, potrzebujesz rozmowy to zadzwoń na błekitną linię.

eot

Czy będzie możliwość grupowania dodawanych serwisów w e-Webie ? Tak jak projekty linków w PRO ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doszukać nawet na weblinkowym forum więc:

jak wygląda technicznie kupno punktów w ewebie? to co sprzedawca oferuje np. 200K punktów za powiedzmy 300pln płacę i mam te punkty - opłata jest jednorazowa rozumiem, skoro to jest sprzedaż a nie wymiana. Punkty są przelewane do mnie, co jeśli sprzedającemu braknie w trakcie ? mi też brakuje, tak?

Dzięki za info

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Punkty wynajmujesz od kogoś na jakiś okres - na przykład na miesiąc.

2. Sprzedawca robi Ci przelew np. 200k punktów. Jeśli jemu zabraknie tych 200k punktów przelew zostaje anulowany.

Rosani.pl - Pierwsza taka perfumeria internetowa! - Światowe marki - Hurtowe ceny! - Ponad 5000 produktów - Tani kurier lub odbiór osobisty przy Metrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogłoszenia nie są wynajmę tylko sprzedam, więc płacę raz i mam - ja tak to rozumię - zgadza się ?

placisz raz na okres na jaki sie dogadasz ze sprzedawca, przewaznie na 30 dni a potem punkty wracaja do sprzedawcy.

nie ma przelewania na stale

Wykończeniówka Wrocław - jeśli szukasz firmy do remontu lub wykończenia mieszkania

FM Group sklep internetowy - sklep internetowy z produktami FM Group

Hokej Wrocław - amatorska drużyna hokejowa WTH Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane "sprzedam" bo jak napiszesz "wynajmę" to nie wiadomo czy Ty chcesz wynająć OD KOGOŚ czy KOMUŚ.

Można by pisać sprzedam/wynajmę lub kupię/wynajmę, ale większość osób wie, że w większości systemów nie da się sprzedawać punktów na stałe.

Rosani.pl - Pierwsza taka perfumeria internetowa! - Światowe marki - Hurtowe ceny! - Ponad 5000 produktów - Tani kurier lub odbiór osobisty przy Metrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności