Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

uwaga mini konkurs , :)

osoba która wykupi konto PRO z nr 300 otrzymuje:

- 300 zł

- wieczyste konto PRO+ w systemie

obecnie mamy 283 https://www.e-weblink.com/statistic.php

Mini konkurs rozwiązany osoba(firma) która go wygrała ma login ankafp (Łódź) , po odbiór nagrody proszę zgłosić sie na PW

ps. kolejny będzie organizowany o 500 konto PRO

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
dzieki za informacje, juz mam ;) , ale tez powinna byc na koncie gdzies widoczna ilosc posiadanych linkow i ile jeszcze moge dodac , bylo by super

gotowe

taka informacja ukazuje sie na zakładce konto:

no i pozytywna zmiana :(

mam jedna drobną sugestie, która mocno ułatwiłaby czytelność tych danych:

- proszę o pogrubienie i zmianę koloru dla liczby dostępnych punktów (teraz biały napis na żółtym tle jest mało widoczna a w sumie to najważniejsza wartość w tej tabelce :) )

z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ;-)

Zapraszam na Crossweb.pl - wszystie ciekawe barcampy i konferencje w jedym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedna drobną sugestie, która mocno ułatwiłaby czytelność tych danych:

- proszę o pogrubienie i zmianę koloru dla liczby dostępnych punktów (teraz biały napis na żółtym tle jest mało widoczna a w sumie to najważniejsza wartość w tej tabelce ;) )

z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ;-)

niespodziewałem się tak szybkiej reakcji.

teraz tabelka jest znacznie czytelniejsza :placze:

Zapraszam na Crossweb.pl - wszystie ciekawe barcampy i konferencje w jedym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedno pytanko do supportu ;-) skrypt pobierający dane nie jest zakodowany, jest trochę zaciemniony, regulamin zakazuje modyfikacji. Jednakże jest on zaimplementowany tylko dla PHP. Czy mogę przepisać sobie ten skrypt np na pythona ? czy ewentualnie mogłaby zostać udostępniona wersja dla tego języka ? Czy istnieje inna możliwość ? fajnie by było gdyby powstała implementacja templatetagu dla django ;-)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu jest problem bo zapewne jak zauważysz wszelkie zabawy z skryptem powodują dezaktywacje strony lub całkowity brak aktywacji , e-weblink jest najbardziej restrykcyjnym i najbardziej zabezpieczonym systemem rotacyjnym przez rożnymi oszustwami i nie zezwalamy na internecje w kod.

Na tym polu nie możemy Ci pomóc

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności