Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

no nie mnie to szlak trafi.

Zainstalowałem ten web catalog, ale w suporcie e-weblink.pl nie chcą mi napisać gdzie zmienia się nazwy działów.

No to sobie dałem spokój z tym catalogiem i zainstalowałem web mini i co jest nie tak www.katalog.gumpart.pl bo nie mogę nigdzie wejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no zobaczymy, wg mnie pobieranie BL z yahoo było błędne, google zapewne w inaczej zbiera BL. Tak z czystej ciekawości jeszcze zapytam, czy jest przygotowany jakiś plan działania na wypadek wyłączenia site przez google? :)

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tedy będą pobierać z wp, jeszcze interia jest ;) albo netsprint, mało macie wyszukiwarek ? :)

no zobaczymy, wg mnie pobieranie BL z yahoo było błędne, google zapewne w inaczej zbiera BL

e-web przecież nie jest tylko dla googla stworzony, a inne wyszukiwarki ?

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzą pogłoski że yahoo nie będzie już wyświetlało BL, czy e-web jest na to przygotowany? :)

nie wiem czy e-web jest przygotowany ale wynalazłem na forum binga coś takiego

Bing.com shows links only for webmasters Who is using webmaster tools so try with that

więc jakieś pole do kombinacji jest

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności