Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy mogę przepisać sobie ten skrypt np na pythona ? czy ewentualnie mogłaby zostać udostępniona wersja dla tego języka ?
no tu jest problem bo zapewne jak zauważysz wszelkie zabawy z skryptem powodują dezaktywacje strony lub całkowity brak aktywacji , e-weblink jest najbardziej restrykcyjnym i najbardziej zabezpieczonym systemem rotacyjnym przez rożnymi oszustwami i nie zezwalamy na internecje w kod.

Na tym polu nie możemy Ci pomóc

Przecież powstanie wersji pod inny język to godzinka roboty, więc nie rozumiem dlaczego nie można takiej wersji zrobić, nie samym PHP świat się kręci. Co do modyfikacji pliku i zabawy ze skryptem można to robić do woli.. wystarczy:

$R83A253518CA7E08752DBE5B5D61FAA78 = 'tutaj wartość md5 orginalnego pliku'; /*@md5(@file_get_contents(__FILE__));*/

działa dla wersji 1.52

Oczywiście ingerencje w kod są zabronione przez regulamin, więc nie ponoszę odpowiedzialności za wszelkie zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zrobić, gdy wywaliła się strona w webnews i mam taki komunikat:

A database error occurred while performing the requested procedure. Please review the database error below for more information.

system/libraries/drivers/Database/Pdosqlite.php [55]:

There was an SQL error: could not find driver

* system/libraries/Database.php [218]:

Database_Pdosqlite_Driver->connect( )

* system/libraries/Database.php [238]:

Database_Core->connect( )

* application/models/config.php [7]:

Database_Core->query( select * from config )

* application/controllers/page.php [15]:

Config_Model->all( )

*

Page_Controller->__construct( )

* system/core/Kohana.php [269]:

ReflectionClass->newInstance( )

*

Kohana::instance( )

* system/core/Event.php [209]:

call_user_func( Array

(

[0] => Kohana

[1] => instance

)

)

* system/core/Bootstrap.php [55]:

Event::run( system.execute )

* index.php5 [123]:

require( system/core/Bootstrap.php )

nic nie było robione i przestało nagle działać

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pala2222:

Jeśli wskaźnik ePoint dojdzie do wartości 100% zostanie uwzględniony przy najbliższym pobraniu linków na stronę z systemu. Po pobraniu linka wskaźnik ustawia się na wartość 0% i znów rośnie aby mógł ponownie zostać pobrany.

za https://www.forum.e-weblink.com//informacje...czynnik-epoint/

Vek-tor nie ma sterownika pdo do sqlita, jeśli to działało i nagle przestało napisz do hostingodawcy, być może reinstalowali PHP i zapomnieli dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zrobić, gdy wywaliła się strona w webnews i mam taki komunikat:

A database error occurred while performing the requested procedure. Please review the database error below for more information.

system/libraries/drivers/Database/Pdosqlite.php [55]:

....

nie raz bazy mają do tego ze sie rozkraczają , najszybciej to wgraj nową z nowego webnews albo https://www.forum.e-weblink.com//projekt-%2...yl-sie-webnews/

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój kłopot jest dalej taki, że zmieniłem skrypt webnews na webmini i mam teraz tak:

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'could not find driver' in ....................:5 Stack trace: #0 /...............: PDO->__construct('sqlite:./minigo...') #1 {main} thrown in /srv/home/aa49293/public_html/honeygadgets/index.php on line 5

sugestie ?

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności