Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie fuzji dwóch wyszukiwarek a raczej połknięcia Yahooo przez Bing'a pojawia się spekulacje o PKT , otórz już trwają wstępne obliczenia zmiany algorytmu w taki sposób zeby nie doszło do utraty PKT co najwyżej 2-3% w tą czy w tą to nie będzie tragedi , zanim do czego kolwiek dojdzie oczywiscie bedzie to przeprowadzone tradycjnie czyli w nawiasach bedą sie jak to zawsze wyświetlać nowe wartości otrzymanych PKT

ale wydaje się ze paniki nie ma bo mamy dwa lata czasu:

Wedle wstępnych szacunków kontrakt zacznie obowiązywać najpóźniej za dwa lata. Przez trwać będą szczegółowe ustalenia dotyczące technicznych warunków współpracy

https://www.internetstandard.pl/news/348149...rozumienie.html

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja mam pytanie jak weblink odczytuję site ze stron ? Bo teraz odczytuję mi na wszystkich stronach mniejszy niż się wyświetla w google (choć nie jest to regułą zdarzało się na odwrót). I czy jest szansa, że jak podłączam stronę ponownie to eweb odczyta site z innego data center?

Z drugiej strony google też wariuje raz wyświetla taki site a raz inny...

Najtańsze przedłużenia domen: masternet.pl468x60.jpg

50 zł w zakładzie bez ryzka - betclic.pl

Darmowe gry flash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann mógłbyś napisać czemu nie otrzymuje sms'ów jak utnie mi przelew.

Daj nam chociaż szanse spróbować Ci pomóc i podaj login konta :(

Pozdrawiam,

Gatzec

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe zmiany na forum e-weblink https://www.forum.e-weblink.com/index.php

rozbudowaliśmy dział "OGLOSZENIA" o kategorie: Punkty , Skrypty , Copywriting , Wymiana linkami

Od dziś można śmiało spamować najróżniejszymi ogłoszeniami forum e-weblinka tym bardziej ze dziennie jest tam wejść ponad 2 tys forum.e-weblink.com/stats/

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności