Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy macie jakiś algorytm sprawdzający czy to jest akurat webmini, czy trzeba za każdym razem pobierać skrypt z panelu weba?

nie mamy żadnego algo sprawdzającego czy jest to mini czy nie, właśnie dlatego jest zrobiony panel z którego go sie pobiera dla każdej domeny, miedzy innymi daje nam to dane statystyczne np czy projekt wart dalszej obróbki.

Jeżeli chodzi o rozwiązanie to wiem że twój sposób jest dla Ciebie wygodny ale wydaje mi się ze kompromisem tutaj może być później przez ciebie w tym okienku po prostu dopisanie tych adresów webmini na które sobie po instalowałeś.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. A jak postawie tam inny skrypt?

nic się nie stanie, my z listy WebMini weryfikujemy które są aktywne webmini a które nie (bo jest tam inny SOFT). Obecnie gromadzie takie informacje , ilość pobranych webmini, ilośc aktwnych webmini

przygotowujemy się do dowania dodatkowego bonusa w postaci 500pkt za Webmini z PR > 0

A skąd weźmiesz te punkty? Ze swoich dasz? Czy inne strony będą gorzej punktowane, żeby dodać webmini?

jak to skąd wezmę te punkty ?

Proszę przeczytaj to jeszcze raz : przygotowujemy się do dowania dodatkowego bonusa w postaci 500pkt za Webmini z PR > 0

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jeszcze jestem weekendowy :) , albo nie kumam. Za strony powyżej PR0 i tak jest bonus, a jak piszesz dodatkowy bonus, to do tego co dodane do zwykłej strony która ma PR>0 dodajesz 500pkt za to że to jest webmini. Tak ja to rozumie i stąd to pytanie skąd weźmiesz żeby dodać za te webmini dodatkowo po te 500pkt. No ale może źle coś kombinuję po weekendzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że mam przykładowo 2 strony, o identycznych parametrach site, bl, pr (pr > 0) i wszystkich które liczą się w e-weblink, jedna to zwykła stronka, a druga to katalog webmini -> webmini dostanie 500pkt więcej w porównaniu do tej pierwszej stronki ?

I tu pytanie skąd wezmą się te dodatkowe punkty ?

Nie będzie to wrzucanie do systemu "pustych punktów" ?

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze chodzilo o kredyty?

może właśnie chodzi o kredyty :)

@mela te 500pkt to bonus jak za PR , czy bonus za PR jest pustymi punktami ? pewnie tak ale tych 500pkt pustych punktów przeboleje jako koszt że tylko jeden system będzie stał na tej domenie a nie cztery SWL'e

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności