Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

W webmini jest mały zonk - jeżeli skrót (na stronie głównej) kończy się na np. ą to zamienia ją na

Masz na myśli ucinanie opisów w połowie wyrazu?

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
kiedy bedzie mozna kupic kredyty ? te 5 szybko poszlo

właśnie nad tym pracujemy, jak juz będzie finał roześlemy meiling informacyjny o oficjalnym starcie adderka webmini

Odpalić handel kredytami <peace>

duże prawdopodobieństwo że też będzie :)

np dodaje jedną stronę -> ubywa mi kredyt -> usuwam tą stronę -> kredyt wraca ?

kredyt wraca pod warunkiem że adderek nie wyszedł , jeżeli wyszedł kredyt znika i nie wraca

dodajemy wpis - jest on na dzień dobry nie aktywny dopiero jak zdecydujemy się go aktywować zżera kredyt

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga:

W dniu dzisiejszym oficjalnie zarówno na kontach Pro jak i standard uruchomiliśmy skrypt dodający wpisy do naszych katalogów stron WebMini - Adderek.

Użytkownicy kont Pro otrzymali 5 kredytów promocyjnych do wykorzystania, pozostali mogą wykupić kredyty do Adderka w zakładce Płatności.

Przygotowujemy się do możliwości zdobywania kredytów i handlu nimi przez userów systemu ale kiedy co i jak jeszcze nie mogę powiedzieć

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kredyt = mozliwosc katalogowania jednej domeny adderkiem webmini

aa czyli za 1 kredyt mogę wstawić swój link na wszystkich webmini podłączonych do systemy e-weblink?

hmm to w takim razie jak tak kilkadziesiat osób będzie chciało zamiescić link to sporo linków na jednym webmini będzie ? Chyba że czegoś nie kapuje :yahoo:

Napisz email lukas24.24@o2.pl jeśli mam wobec Ciebie zobowiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności