Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Hmmm gdzie na kontach standard znajdę tego Adderka :>? Nigdzie nie widzę takiej opcji.

faktycznie był wczoraj mały falstart były one włączone ale nie daliśmy linka w menu , juz powinno śmigać wszystko bardzo dobrze

...

aa czyli za 1 kredyt mogę wstawić swój link na wszystkich webmini podłączonych do systemy e-weblink?

1= kredyt = dodanie 1 domeny do wszystkich aktywnych webmini (obecnie ok. 450) , jeżeli będą dochodzić nowe webmini strona będzie nadal dodawana

Moduł adderka Webmini należy traktować jako pozyskiwać stałych linków

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpłaciłem, dodałem 3 strony i szukam lecz nie widzę - czy będzie możliwość sprawdzenia do jakich katalogów został dodany wpis, chodzi o listę linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpłaciłem, dodałem 3 strony i szukam lecz nie widzę - czy będzie możliwość sprawdzenia do jakich katalogów został dodany wpis, chodzi o listę linków.

powiem tak, gromadzimy takie dane, ale nie wiem czy będą one do wglądu, raczej nie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, gromadzimy takie dane, ale nie wiem czy będą one do wglądu, raczej nie

a to jakas wielka tajemnica? Bo w sumie to jaka mozna miec pewność, że ten automacik cokolwiek gdziekolwiek dodaje (i jak dodaje)? ;)

P.S. proszę o nie odpowiadać w stylu: "sprawdź se w Y!" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpłaciłem, dodałem 3 strony i szukam lecz nie widzę - czy będzie możliwość sprawdzenia do jakich katalogów został dodany wpis, chodzi o listę linków.

powiem tak, gromadzimy takie dane, ale nie wiem czy będą one do wglądu, raczej nie

Jeżeli pobiera się należność za wykonaną usługę to należy jednoznacznie przedstawić zainteresowanemu co za określoną kwotę zostało wykonane.

Nawet jak nigdzie nie doda wpisów, to te 3 złote nie spowodują u nikogo bankructwa. Efekty zawsze można sobie sprawdzić, ewentualnie polegać na doświadczeniu innych.

Nie zaglądam nikomu do kieszeni i proszę nie dzielić moich pieniędzy, sam dobrze wiem co z nimi należy robić. Czy usługa kosztuje 0,30 zł czy 3 zł ma być wykonana solidnie, nie zamierzam polegać na doświadczeniu innych, w tym przypadku w zupełności wystarcza mi moje. Nie chodzi o kwotę a o zasadę uczciwego wykonania umowy jaka zostaje zawarta pomiędzy uczestnikiem programu a firmą która przekłada tą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności