Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
a to jakas wielka tajemnica? Bo w sumie to jaka mozna miec pewność, że ten automacik cokolwiek gdziekolwiek dodaje (i jak dodaje)? :)

P.S. proszę o nie odpowiadać w stylu: "sprawdź se w Y!" ;-)

proszę podaj swój login w systemie

....

Jeżeli pobiera się należność za wykonaną usługę to należy jednoznacznie przedstawić zainteresowanemu co za określoną kwotę zostało wykonane.

....

Nikogo nie zmuszam do korzystania z adderka webmini, jest to moduł stałych linków dobrowolny , tzn kto che może sobie skorzystać. Kożystasz z niego w zwłasnej nie przymuszonej woli.

Jeżeli uważasz ze zostałeś "naciągniety" zwrócimy ci należność. Nie mniej jednak proszę nie wymuszaj na nas czegoś czego nie obiecywaliśmy

Xann zrób możliwość dodawania do adderka stron bez www ;)

będzie - to po prostu przeoczenie

Powinna zostać dodana możliwość dodania własnego meta, a nie tego z własnej strony. Nie każdy chce mieć taki sam description i title na stronie. skoro jest tytuł, to i mógłby być i opis oraz słowa kluczowe z możliwością jego mieszania.

przewidujemy to w dalszej rozbudowie adderka

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann napisał :

Nikogo nie zmuszam do korzystania z adderka webmini, jest to moduł stałych linków dobrowolny , tzn kto che może sobie skorzystać. Kożystasz z niego w zwłasnej nie przymuszonej woli.

Jeżeli uważasz ze zostałeś "naciągniety" zwrócimy ci należność. Nie mniej jednak proszę nie wymuszaj na nas czegoś czego nie obiecywaliśmy

Szanowny Xann, ja nie zamawiam usługi u kogoś jako działającego pod nickiem X tylko jest to firma, mam wydrukowaną fakturę za usługę jaką podjąłeś się wykonać, mam przelew jaki wykonałem. Uprzejmie proszę abyś nie zniżał poziomu dyskusji do określeń " naciągnięty " czy też - iż coś wymuszam - po prostu zadałem pytanie i widzę, że ono Cię denerwuje, nie wiem z jakiego powodu. Jeśli malarz maluje mi pokój to płacę po zobaczeniu efektów jego pracy. Chciałbym wiedzieć nie tylko do ilu dodał system katalogów a gdzie są umieszczone wpisy moich stron. Jeśli jest to problem przekraczający Wasze możliwości to nie szkodzi sam sobie to sprawdzę. W adderze którego nazwę użyłeś w swym pierwszym członie programiku jest lista dodanych wpisów, to samo większość dodających automatów a więc nie mogę zrozumieć dlaczego tak bardzo jesteś zaskoczony moim zapytaniem. Za miesiąc sam przekonam się czy ta liczba jaka wyświetla się przy danej domenie jest zgodna z rzeczywistością. ( ładna fotka powyżej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli webmini będą ładnie siedzieć w indeksie to fajna sprawa z tego wyjdzie, będzie można za jednym zamachem uzyskać sporo linków stałych dla zaplecza, ciekawa opcja. Co do dopalania wpisów to można np: ustawić 50k dla danego wpisu i rotacyjnie to linkować i zmieniać np: co 4k pobrań na następny webmini ;)

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli webmini będą ładnie siedzieć w indeksie to fajna sprawa z tego wyjdzie, będzie można za jednym zamachem uzyskać sporo linków stałych dla zaplecza, ciekawa opcja. Co do dopalania wpisów to można np: ustawić 50k dla danego wpisu i rotacyjnie to linkować i zmieniać np: co 4k pobrań na następny webmini ;)

Popieram, możliwość podlinkowania byłaby bardzo ciekawą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... W adderze którego nazwę użyłeś w swym pierwszym członie programiku jest lista dodanych wpisów, to samo większość dodających automatów a więc nie mogę zrozumieć dlaczego tak bardzo jesteś zaskoczony moim zapytaniem. ......

Bo tamto jest Adder a ja mam Adderek , niby to samo a jednak jakże różne.

Xann - jaki jakiś limit (i po co ;-) )w okienku do wpisywania title w Adderku?.....

no jakieś ograniczenie musi być juz bez przesady , nam możliwości i umiejętności niektórych Panów ;-)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann = napisał:

Bo tamto jest Adder a ja mam Adderek , niby to samo a jednak jakże różne.

Sympatycznie zdrobnienie myślałem, że za tym pójdzie otwarcie i poprawa funkcji przyjaznych dla użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pójdziemy , pójdziemy , zarówno WebMini będzie ewoluował jak i Adderek webmini - jak to mówią nie odrazu Rzym zbudowali , obecnie zbieramy sygnały od naszych użytkowników o ich potrzebach odnośnie naszego projektu

UWAGA:

przy okazji przypomnę Panowie wstawiajcie frazy w adderka w klamrach wówczas będą losowane a tak adderek traktuje to jako jeden bardzo długi tytuł wpisu

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności