Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

elpav będzie będzie :) jak już wspomniałem to sam początek sam start, projekt będzie mocno rozwijany o kolejne możliwości, przyznam szczerze ze nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania zarówno skryptem co widać na PIO jak i samym adderkiem , mam też nadzieje ze handel kuponami się rozwinie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciesze się ze wam sie tak spodobał web mini ale proszę na chwile przystopujcie z jego stawianiem, trochę skromniej bez takich szaleństw bo może się to źle skończyć

kolejana sprawa - nie chce wystawiać dużego czerwonego banera z napisem wstawiać frazy w nawiasy {fraza|fraza2|fraza3} a nie tak fraza|fraza2|fraza3

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanudzam, ale na początek można pomarudzić - otrzymałem maila o treści : Nie powiodła się próba pobrania danych META

tagi są kompletne podejrzewam, że może chodzić o długie TITLE na stronie - jeśli tak to dodałem po 3 title krótkie do każdej strony w systemie w takiej postaci {fraza|fraza2|fraza3} - jak może piszemy sami TITLE rotacyjne to system niech nie bierze pod uwagę tego ze strony.... .

o ile nie jest coś jeszcze innego niż moje przypuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak odpowiedziałem w emailu proszę sprawdzić czy manualnie można dodać stronę do WebMini jakiego kol wiek https://katalog.statystyki-strony.pl/ jeżeli wpis doda się bez problemu adderek go nie odrzuci

W tamym przykladzie problem jest w braku opisu strony co widzi Webmini

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jeżeli poda się tytuł w w nawiasach {Tytuł pierwszy mojego wpisu|Tytuł drugi mojeg wpisu|Tytuł trzeci...} jest on losowany , a opisy i slowa kluczowe bierzemy z meta

W nadchodzących zmianach będziemy dodawać możliwość dodania opisu , możliwości linkowania wpisów

Obecnie posiadamy 1200 webmini finalnie będą znane wszystkie cyfy, jednak bedzie wprowadzone niebawem jedno ograniczenie max 200 losowych wpisów na jeden adres

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności