Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Jako najbardziej wypasiony system cały czas myślimy co tu jeszcze dodać pożytecznego i doszło wyszukiwanie serwisów

teraz łatwo możemy zlokalizować wszystkie sub domeny czy konkretny adres ktorego szukamy w gąszczu naszego zaplecza

szukaj.jpg

... jak sie włącza RSS w webmini ?

defaltowo jest czytnik RSS wyłączony jeżeli ktoś chce go włączyć to przez plik config.php

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tak oczywiście , ze starego webmini należy zostawić tylko bazę która zostanie uaktualniona , update jest opłacalne bo została zoptymalizowane baza i obecnie juz tak nie puchnie :)

Uwaga:

1. Proszę w pliku config.php zmieniać defaltowe hasła - licho nieśpi

2. Po zalogowaniu się na admina dostajemy komunikat o prawidłowo dzałanej bazie danych - bywały przypadki ze nie przyjmuje wpisów z powodu nie nadania 777 a właściciel webmini nawet o tym nie wie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie właśnie myślę, że fajnie by było gdyby e-weblink udostępniał jakieś API dzięki któremu można by łatwo się z nim komunikować.

Np. Automat mi dodaje raz na dobę 1 news do własnych portali (z wcześniej przygotowanej bazy) i później pinguje ten news. Fajnie by było gdybym mógł wstawić od razu kilka pkt w e-webie do tego wpisu, a to by mi umożliwiło właśnie jakieś API np. na SOAP.

;)

Marketing w sieci - da się ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy myślicie o stworzeniu drugiego skryptu katalogu (na bazie webmini) w którym byłby podział na kategorie z ograniczoną ilością tagów? Jak na razie fajnie działa webmini, lecz stworzenie tematycznego katalogu to już duży problem (wiem że można ręcznie moderować, ale za dużo czasu....)

Wtedy, adderek byłoby trzeba troszkę zmodyfikować pod dwa rodzaje "katów" i stworzyć bardzo długą listę kategorii gdzie każdy autor katalogu mógłby sobie wybrać (strona dodawana losowo do 2-3 kategorii tematycznych) ;)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w ogóle w ewebie widział możliwość przypisania dodanego serwisu do danej kategorii, a następnie przy dodawaniu linka wybór danej kategorii, w której ma być emitowany link i do tego możliwość emitowania we wszystkich kategoriach.

matkro - 9 lat doświadczenia.

mant.pl - 7 lat doświadczenia w branży SEO. Jesteśmy na rynku od 1 czerwca 2008 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy myślicie o stworzeniu drugiego skryptu katalogu (na bazie webmini) w którym byłby podział na kategorie z ograniczoną ilością tagów? ....

tak bedzie oprócz webmini inny skrypt(katalog z kategoriami) , taki projekt jest już na stole , ale nie mogę podać terminu jego realizacji

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xanna męczymy już od dawna o API, trzymam kciuki :dirol:

zamiast tracić czas na męczenie Xanna poświeć te kilka godzin i trzaśnij API

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności