Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak najwięcej punktów można zdobyć w e-weblinku na świeżych domenach /subdomenach.

Instalować wordpressy i w miare dodawania wpisów będzie więcej punktów czy jest jakiś inny lepszy sposób??

Ile trzeba takich wp postawić na świeżych domenach / subdomenach żeby mieć czym dysponować. Pozdrawiam

Wytwórnia Kadrów to profesjonalny fotograf ślubny który może Wam towarzyszyć podczas tego pięknego dnia. Fotografujemy przygotowania ślubne, ceremonię oraz zabawę aż do oczepin - sprawdź nasze portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na swiezych domenach bez site, YBL i site w Y nie zawojujesz na poczatku - e-web bierze pod uwage wszystkie te czynniki + PR ale na swiezej domenie PR nie bedziesz mial, jak i site czy BL. Stawiaj wszystko co ma(bedzie mialo) duzo podstron pod site i linkuj. Z czasem pkt bedzie coraz wiecej. Ostatnio poleca sie WebMini, EasyDir - mozesz poprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny apeluje do Xanna o pole textarea do importu linków i serwisów :-)

Czyli bez tworzenia pliczków, prosto kopiuj wklej

Gotowe :)

Na kontach PRO można dodawać linki przez kopiuj wklej , zachowaniem struktury linka tj: anchor,link,waga

przechwytywanieyg.jpg

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ilość linków w Adderku została zastąpiona Postępem i o co on oznacza? Ilość linków w stosunku do aktualnej bazy? Ale przeciez baza katalogów ciągle sie zmienia

Wykończeniówka Wrocław - jeśli szukasz firmy do remontu lub wykończenia mieszkania

FM Group sklep internetowy - sklep internetowy z produktami FM Group

Hokej Wrocław - amatorska drużyna hokejowa WTH Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziliśmy, że procentowo będzie lepiej wiadomo ile wpisów zostało już rozdysponowanych. Liczba katalogów co prawda się zmienia w czasie, jednakże za kwotę jednego kredytu obowiązuje nas limit katalogów. Limit wprowadziliśmy aby urozmaicić zawartość katalogów i nie wykluczamy, że w przyszłości będzie on wzrastał.

Na obecną chwilę posiadacze kont płatnych mają możliwość pobrania pliku csv zawierającego linki do rozdysponowanych już wpisów. Zapraszam do testów i dzielenia się uwagami co do tej funkcjonalności.

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziliśmy, że procentowo będzie lepiej wiadomo ile wpisów zostało już rozdysponowanych. Liczba katalogów co prawda się zmienia w czasie, jednakże za kwotę jednego kredytu obowiązuje nas limit katalogów. Limit wprowadziliśmy aby urozmaicić zawartość katalogów i nie wykluczamy, że w przyszłości będzie on wzrastał.

Na obecną chwilę posiadacze kont płatnych mają możliwość pobrania pliku csv zawierającego linki do rozdysponowanych już wpisów. Zapraszam do testów i dzielenia się uwagami co do tej funkcjonalności.

Hmmm to zagranie bardzo nie fair. Gdy rozmawiałem z Xannem stwierdził, że za jeden kredyt dostanę wpis do wszystkich Webmini (istniejących i tych które powstaną) - tutaj zaś na forum przeczytałem, że wszystkich webmini jest ponad 1000 (liczyłem więc na co najmniej 1000 linków)

Dziś się loguję i widzę, że wykorzystałem średnio ponad 30% wpisów - co oznacza, że limit, o kórym pisze gatzec wynosi 300 wpisów za jeden kredyt.

]To niezgodne z wcześniejszymi ustaleniami i regulaminem w momencie podpisania umowy - co innego 300 a co innego 1000 i więcej. Tym bardziej, że nie mam dostępu do wpisów i nie mogę stwierdzić, czy choćby jeden z nich jest zaindeksowany.

Fakt, że wydałem 300 zł za 100 kredytów, za które dostaję co najmniej 4 razy mniej linków niż planowałem to mocno nieuczciwe posunięcie.

Pozdrawiam

Andrew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności