Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm to zagranie bardzo nie fair. Gdy rozmawiałem z Xannem stwierdził, że za jeden kredyt dostanę wpis do wszystkich Webmini (istniejących i tych które powstaną)

Fakt, gdzieś tutaj na forum widziałem info, że za 1 kredyt użytkownik otrzymuje nielimitowane dodawanie, które będzie trwać non stop wraz ze wzrostem liczby katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
....

Hmmm to zagranie bardzo nie fair. Gdy rozmawiałem z Xannem stwierdził, że za jeden kredyt dostanę wpis do wszystkich Webmini

... .

Jeżeli uważasz że jest to nie fair nie widzę przeciewskazań zeby pieniądze zostały zwrócone, wystarczy że do jutra wyrazisz taką chęć możę być to na PW , ta uwaga też tyczy się pozostałych użytkowników, jeżeli uważają że usługa jest inna niż oczekiwali mogą ją reklamować

Adderek dodaje do losowo wybranych webmini przede wszystkim dlatego żeby różnicować informacje zawarte w webmini a nie powielać w nieskończoność te same wpisy.

Identyczna sprawa będzie z preclowaniem mieszarka będzie preclować do losowo wybranych webmini

Ilośc ich nie bedzie nigdy mniejsza niż 400 ale z czasem ilośc dodawanych wpisów bedzie zwiekszana

'qazy' jak na usera który nie korzysta z systemu wyrażasz nadzwyczajną troskę o niego jest to miłe z Twojej strony :D

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Hmmm to zagranie bardzo nie fair. Gdy rozmawiałem z Xannem stwierdził, że za jeden kredyt dostanę wpis do wszystkich Webmini

... .

Jeżeli uważasz że jest to nie fair nie widzę przeciewskazań zeby pieniądze zostały zwrócone, wystarczy że do jutra wyrazisz taką chęć możę być to na PW , ta uwaga też tyczy się pozostałych użytkowników, jeżeli uważają że usługa jest inna niż oczekiwali mogą ją reklamować

Hmmm dziwne podejście - jak coś się nie podoba to od razu zabieraj się? Żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie mam nic przeciwko wprowadzonemu limitowi - on ma nawet sensowne uzasadnienie

Adderek dodaje do losowo wybranych webmini przede wszystkim dlatego żeby różnicować informacje zawarte w webmini a nie powielać w nieskończoność te same wpisy.

Do tej pory nie można było dodać strony więcej niż raz - a przecież, aż się prosi o taką możliwość - o możliwości edycji meta tagów nie mówiąc - przy czym to rozwiązanie stworzyłoby różnorodność o wiele większą niż to co wprowadzacie). A co jeśli chce zakupić 10 kredytów dla jednej strony i zmienić jej meta tagi i dodać ją do 3000 webmini?

Ilośc ich nie bedzie nigdy mniejsza niż 300 ale z czasem ilośc dodawanych wpisów bedzie zwiekszana

No cóż ... nie chcę mi się szukać odpowiedniego wątku - ale jaka jest gwarancja, że za 2-3 tygodnie nie napiszesz na przykład tak:

Ilośc ich nie bedzie nigdy mniejsza niż 50 ale z czasem ilośc dodawanych wpisów bedzie zwiekszana

???

Ja twierdzę, że zmiana warunków już po zakupie linków jest nieuczciwa i fakt zwrotu lub nie pieniędzy niczego nie zmienia.

Proponuję, aby Ci którzy zakupili i uruchomili kredyty wcześniej dostali jakiś bonus - ja uważam, że powinienem mieć co najmniej 1000 obiecanych wpisów i tego się będę trzymał.

Pozdrawiam

Andrew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andddrew jak już powiedziałem masz prawo do reklamacji produktu, jeżeli złożysz taką reklamacje zostanie ona uznana, nikt się z Tobą nie żegna, pliki do pobrania gdzie zostały dodane wpisy są na kontach PRO , jest export linków do wpisów

Adderek jest projektem który tworzymy na żywo, pewne jego założenia musieliśmy zmienić na lepsze lub gorsze, mam nadzieje że kolejnych zmian tutaj już nie będzie przy dalszym jego rozwoju, jak już wspomniałem bedzie możliwość dopisania własnych opisów i własnych słów kluczowych a także preclowania

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie można było dodać strony więcej niż raz - a przecież, aż się prosi o taką możliwość - o możliwości edycji meta tagów nie mówiąc - przy czym to rozwiązanie stworzyłoby różnorodność o wiele większą niż to co wprowadzacie). A co jeśli chce zakupić 10 kredytów dla jednej strony i zmienić jej meta tagi i dodać ją do 3000 webmini?

Znaczniki Meta są pobierane na bieżąco, wiec zmiana ich na własnej stronie zaowocuje zmianą wpisów do katalogów (o ile zachodzi taka potrzeba).

Pozdrawiam,

Gatzec

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andddrew jak już powiedziałem masz prawo do reklamacji produktu, jeżeli złożysz taką reklamacje zostanie ona uznana, nikt się z Tobą nie żegna, pliki do pobrania gdzie zostały dodane wpisy są na kontach PRO , jest export linków do wpisów

Adderek jest projektem który tworzymy na żywo, pewne jego założenia musieliśmy zmienić na lepsze lub gorsze, mam nadzieje że kolejnych zmian tutaj już nie będzie

Ok. Przemyślę to.

Pozdrawiam

Andrew

Znaczniki Meta są pobierane na bieżąco, wiec zmiana ich na własnej stronie zaowocuje zmianą wpisów do katalogów (o ile zachodzi taka potrzeba).

Pozdrawiam,

Gatzec

Wiem o tym ... ale zmiana tagów na kilkuset stronach co jakiś czas to katorga

Pozdrawiam

Andrew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w ramach "rekompesaty" dajcie możliwość pobrania listy katalogów jak to jest w przypadkach kont PRO.

Dla mnie to dziwne że nie mogę zobaczyć gdzie są moje linki.

Minął miesiąc od kiedy dodałem stronę do adderka i do chwili obecnej w yahoo nie widzę ani jednego backlinka z webmini.

Mając listę przed oczami bym wiedział że system działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w ramach "rekompesaty" dajcie możliwość pobrania listy katalogów jak to jest w przypadkach kont PRO.

w ramach rekompensaty można otrzymać miesieczne konto PRO dla pobrania wpisów

Dać zamiast z meta , Opis z {strona|witryna} i po kłopocie, tak jak są tytuły

Taka mieszarka zostanie stworzona, przy rozbudowie o moduł preclowania

Jak już wcześniej wspomniałem Adderek WebMini jest narzędziem tworzonym na żywo, pomysł i projekt zrodził sie z nienacka, pewne pomysły i założenia ewoluowały z biegiem wydarzeń.

Podsumowanie zasad:

- Obecnie adderek dodaje do 400 losowo wybranych katalogów,

- postęp katalogowania jest pokazany w % żeby w przyszłość podnosząc ilośc wpisów nie trzeba było odpwiadać na pytania a dlaczego wcześniem miałem 400 a teraz mam 600 ?

- linki bezpośrednie do wpisów można pobrać już następnego dnia

- właściel katalogu może usunąc wpis lub zablokować możliwośc katalogowania całej domeny z subdomenami - adderek nie odpowiada za to z przyczyn oczywistych

dopalanie.jpg

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym ... ale zmiana tagów na kilkuset stronach co jakiś czas to katorga

Tyle samo zmian byłoby w Adderku ;)

Pozdrawiam,

Gatzec

No nie do końca !!! tak jest.

Mam nadziej ze nie napiszesz żebym ci to tłumaczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann sam w tym wątku pisałeś, że jeden kredyt to dodawanie do wszystkich katalogów, a teraz kiedy ktoś chce dostać swoje każesz mu reklamować. Troszkę nie fair nie uważasz? Na drugi raz po prostu nie pisz głupot na forum, bo myślałem dokładnie tak jak on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann sam w tym wątku pisałeś, że jeden kredyt to dodawanie do wszystkich katalogów, a teraz kiedy ktoś chce dostać swoje każesz mu spier... albo reklamować. Troszkę nie fair nie uważasz? Na drugi raz po prostu nie pisz głupot na forum, bo myślałem dokładnie tak jak on.

Nie fer by było jak byś nie wiedział o tych zmianach i nie miał możliwości reklamacji. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Po drugie wskaz mi to go placem gdzie mu Xann kazał sier....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności