Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie o to chodzi Xann.

Na początku pisałeś, że jeden kredyt dodaje do wszystkich katalogów. Jak w końcu ktoś dopytał i dowiedział się dopiero teraz, że tak nie jest, że na dobrą sprawę dostaje tylko 30% tego co zdeklarowałeś na początku to wyskoczyłeś, że może zareklamować.

Dla mnie to wygląda tak - siedzę cicho dopóki nikt nie pyta, kiedy wyszło to zaoferuję zwrot żeby mieć spokój - czyli na moje bierz swoją kasę i spier.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku powiedziałem że do wszystkich bo był proste założenia dodąc do kolejnego webmini ale wraz kolejnymi pomysłami założenia musiały zostać zmienione jak już mówiłem na lepsze i gorsze.

Dodawanie wpisów do tych samych webmini spowoduje tak naprawdę ich powielanie i niczym nie będą się one od siebie różnić i własnie dlatego zdecydowaliśmy się na katalogowanie do losowo wybranych 20% webmini na dzien dzisiejszy

Jeżeli uważasz albo ktoś uważa że nie odpowiada mu taki stan żeczy może zgłosić reklamacje, jego kasa zostanie oddana a wpisy mu zostaną wiec jest tak naprawdę na tym do przodu o skatalogowane wpisy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w ramach "rekompesaty" dajcie możliwość pobrania listy katalogów jak to jest w przypadkach kont PRO.

w ramach rekompensaty można otrzymać miesieczne konto PRO dla pobrania wpisów

Posłuchaj mój drogi xannie nie chodzi tutaj o składanie reklamacji po prostu każdemu z nas jak również i Tobie zależy aby system jaki stworzyłeś był przyjazny dla osób z niego korzystających, wiesz dokładnie, że każdy pomysł biznesowy jest dobry jeśli znajdą się osoby z niego korzystające, myślę, że starasz się stworzyć coś co naprawdę przyniesie korzyści osobom pozycjonującym. Uważam Twój pomysł za dobry i będę go z przyjemnością i wiarą w jego dobre działanie polecał.

Gdybyś w ramach opisanej wcześniej rekompensaty zmienił mi konto na PRO byłbym wdzięczny miałbym szansę podlinkować w systemie wpisy mój nick - kazior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie przytulę konto pro na miesiąc za free.. może by mnie to przekonało do zakupu.

Też zrozumiałem że tych linków będzie więcej niż 30 % ale dobre i to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazior i djurek - rekompensaty w postiaci kont PRO na okres 60 dni wypłacone

Czy w wersji bezpłatnej będzie możliwość dopalania wpisów oraz sprawdzenia gdzie one się znajdują ?

Dodatkowo warto by poprawić sortowanie - w tej chwili działa ono jak chce - a przede wszystkim brakuje sortowania po ilości dodanych wpisów - po zmianie z ilości na procenty - jest to bardzo potrzebne.

I kolejne pytanie - czy planujecie dodanie możliwości różnicowania meta tagów w jakiejś bliżej określonej przyszłości?

Andrew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji bezpłatnej będzie możliwość dopalania wpisów oraz sprawdzenia gdzie one się znajdują ?

Tak będzie też

I kolejne pytanie - czy planujecie dodanie możliwości różnicowania meta tagów w jakiejś bliżej określonej przyszłości?

Jak już wcześniej informowałem bedziemy o coś takiego rozbudowywać przy okazji budowy modułu do preclowania

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie denerwuje system obliczania site w e-weblink, google swoje weblink swoje pokazuje jakieś wyniki z kosmosu zupełnie nie pasujące do tego co pokazuje gugiel. I nie mówię tu o jednej stronie tylko o kilkudziesięciu (gdzie site jest zaniżany o 99%), po za tym wiem, że google nie raz ma przekłamania w site ale tym razem sprawdzałem kilkakrotnie i pokazuje site 38K google.pl i google.com przez kilka dni, podczas gdy w e-webie żelaźnie mam 300 site :/

Jak tak dalej będzie wyniosę się z tego systemu.

Programista aplikacji webowych i pozycjoner w Edukey - Szkolenia komputerowe | programowanie w VBA

Polecam dobry i tani hosting w firmie masternet

logo-edukey-twojaeuropa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie denerwuje system obliczania site w e-weblink, google swoje weblink swoje pokazuje jakieś wyniki z kosmosu zupełnie nie pasujące do tego co pokazuje gugiel. I nie mówię tu o jednej stronie tylko o kilkudziesięciu (gdzie site jest zaniżany o 99%), po za tym wiem, że google nie raz ma przekłamania w site ale tym razem sprawdzałem kilkakrotnie i pokazuje site 38K google.pl i google.com przez kilka dni, podczas gdy w e-webie żelaźnie mam 300 site :/

Jak tak dalej będzie wyniosę się z tego systemu.

site pokazuje ok - podeslij kilku osobom linka i popros zeby sprawdzili ile u nich pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie denerwuje system obliczania site w e-weblink, google swoje weblink swoje pokazuje jakieś wyniki z kosmosu zupełnie nie pasujące do tego co pokazuje gugiel. I nie mówię tu o jednej stronie tylko o kilkudziesięciu (gdzie site jest zaniżany o 99%), po za tym wiem, że google nie raz ma przekłamania w site ale tym razem sprawdzałem kilkakrotnie i pokazuje site 38K google.pl i google.com przez kilka dni, podczas gdy w e-webie żelaźnie mam 300 site :/

Jak tak dalej będzie wyniosę się z tego systemu.

różne DC, sprawdź w kilku DC ;] a dodatkowo dodam że czytałem iż googiel keszuje wyniki w przeglądarce. Ogólnie denerwuje mnie naliczanie site, ale raczej nie jest ono błędne. Rozwiązaniem mogłoby byc podanie w którym DC ostatnio był sprawdzany site lub nawet możliwośc przypisania na stałe DC do strony.

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności