Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga::

Informujemy że za dwa miesiące włączymy nowe przycinanie pkt zmiana bedzie tyczyła się bonusów za ilości linków wychodząch

mamy

wartość do 5: +30%

wartość 6-10: 0%

wartość > 11: -30%

będzie

wartość do 5: +30%

wartość 6-10: 0%

wartość > 11: -50%

Raczej wszyscy się zgodzą ze strony co mają "pociągi towarowe" w stopkach są małowartościowe

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

I uaktualnij regulamin

II.3

Udzielane są następujące bonusy za linki wychodzące:

* wartość 1: +25% od punktów za wyliczony site

* wartość 2-5: +15%

* wartość 6-10: + 10%

* wartość 11-20: 0%

* wartość 21-50: -10%

* wartość 51 i wyżej: -20%

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie

wartość do 5: +30%

wartość 6-10: 0%

wartość > 11: -50%

Niesamowita róznica pomiedzy 10 a 11 linków

Brak jakiejkolwiek róznicy pomiedzy 11 a powiedzmy 200 linków

Juz dawno temu zadawałem pytanie dlaczego ten jeden parametr jest wyjątkiem spośród pozostałych i nie jest obliczany tak jak wszystkie inne liniowo? Ale teraz to juz mi jest obojętne :)

Jest dużo kont na ktorych nie wykorzystuje się wszystkich punktów na 100% ponieważ wprowadzony jest limit punktów. System natomiast nie bierze tego limitu pod uwagę i dla siebie zawsze zabiera całe 100% podczas wysyłania i wyświetlania linków. Może tutaj pomysleć o jakimś bonusie? Albo np o jakimś mechaniźmie ktory by wyrównał w jakimś stopniu skoki punktów. Chodzi mi o to że np w jednym miesiącu ma się 30% punktów wiecej, ktorych sie nie wykorzystuje, a może nadejść taki miesiąc gdzie zabraknie tych 30% i właśnie wtedy system mogłby oddać te 30% punktów.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie jest cennik konta pro e-weblinka szukam na stronie i nie mogę nic znaleść konkretnego.

Dzięki, pozdrawiam

Wytwórnia Kadrów to profesjonalny fotograf ślubny który może Wam towarzyszyć podczas tego pięknego dnia. Fotografujemy przygotowania ślubne, ceremonię oraz zabawę aż do oczepin - sprawdź nasze portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś można przeczytać jak używać systemu ? trochę sie pogubiłem z tymi wagami i niee wiem ile punktów dawać na fraze ?

a/ systemu używaj ostrożnie ;)

b/ wag używa się do stopniowania wielkości przydzielonych punktów na linki, najlepiej będzie jak dasz sobie 10 linków po 1000 pkt wszystkie z wagą 1 a potem jednemu zmienisz wagę, wówczas powinieneś się zorientować o co chodzi :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilość punktów to jedno, różnicowanie anchorów to druga sprawa :) wrzucaj dużo anchorów na nową domenę i będzie oki.

Z tymże polecam najpierw "zagruntować" sobie domene stałymi linkami - na początek - precle + katalogi (wpisy śmiało dopal sobie weblinkiem - 1-2k pkt na 10-14 dni), linki z zaplecza, tematycznych stron, potem możesz zastosować SWL stały - polecam statlink i na sam koniec dopalać e-Weblinkiem.

Pracując w tej kolejności jesteś spokojny o wzrost pozycji stron, sukcesywny wzrost indeksacji strony oraz naturalny przyrost BL.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności