Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pytanie czy 105.000 linków w e-weblinku podawane w dziale statystyki to unikalne połączenie url+anchor jakie użytkownicy sobie ustawili czy, że tyle URLi jest podlinkowanych? Jak ktoś ma pięc stron, każda po 5 anchorów to ma 25 z tych 105.000? Dobrze łapię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

Mam pytanie do Pana Tomasza.

Panie Tomaszu kupuje punkty od jednego z uczestników systemu reklamującego.

Zaniepokoił mnie wątek odnośnie używania przez daną firmę/osobę tego produktu.

Traktowałęm tego typu produkty jako zaufane licząc, że informacje o tym kto i w jaki sposób używa nie będą ujawniane.

Nie rejestrowałbym się nawet na tym forum bo jestem tylko zakupującym jednak sytuacja z sąsiedniego wątku bardzo mnie zaniepokoiła. Będę wdzięczny za informacje czy faktycznie ujawnił Pan na forum fakt, że użytkownik Kyo korzysta z Pana produktu. Chciałbym kupująć punkty posiadać odrobinę zaufania odnośnie tajemnicy handlowej i wierze, że napisze Pan obszerne wyjaśnienie do powyższej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panie Tomaszu za szybką reakcję.

Pytam bowiem z klientem mamy podpisaną umowę typu NDA.

Czy ewentualnie mógłby Pan zrobić krok do przodu i zapisać iż dane na temat użytkowników nie będą ujawniane przez osoby związane z Pana produktem. Taka polityka prywatności pozwoliłaby nam spać spokojniej.

---------------------

Edytowane z powodu zapytania nie związanego z tematem podforum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wlasciwe miejsce na poruszanie tego tematu. Prosze zapoznac sie z regulaminem dzialu zlecen tutaj a w razie pytan pw do moderatora lub raport.

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... widzę dziękuje... no już nie ten wzrok co kiedyś.

A dało by rade ustawić aby dziennie dodawać 30-40 wpisów?

-albo udostępnić możliwość wielu projektów na tą samo stroną.

-albo zwiększyć ilość dodawania dziennie.

Bo jeżeli nie linkuje wpisów to ich proces indeksacji się rozciąga i nie ma takiego niebezpieczeństwa dostania filtra itp.

Da rade coś z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adderek WebMini jest rozbudowywany obecnie o możliwość definiowania opisów w adderku a w drugiej kolejności o możliwość preclowania z linkami w tekscie, za zgłoszone propozycje odnośnie adderka dziękujemy przeanalizujemy ich wprowadzenie.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do prośby o zwiększenie ilości wpisów dodawanych dziennie.

Oczywiście byłoby miło gdyby z czasem ilość katalogów zwiększyła się z obecnych 400 do trochę większej ilości.

btw.

Czy/Kiedy w wersji bezpłatnej będzie można podlinkować wpisy z adderka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a/ ilość wpisów na dzień obecnie sie nie zwiększy co nie znaczy że w przyszłości się to nie zmieni

b/ z czasem się ta liczba zwiekszy

c/ w wersji standard nie bedzie możliwości dopalania wpisów

Wiele razy mówiłem że system musi na siebie zarobić, Panowie nie jesteśmy gratisowym systemem wymiany linków z gratisowymi dedykami i administracją pracującą przy obsłudze systemu, takie rzeczy tylko w Erze, system zarabia na siebie poprzez konta PRO, oraz przez adderka, nie będziemy wprowadzać obieg milony lewych punktów, żeby zarobić na utrzymanie systemu.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast takie pytanie. Jeżeli obecnie np. Jadę na wersji free i po 4 tygodniach wykupie wersję płatną to czy te wpisy co już zostały dodane w wersji free zostaną podlinkowane ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast takie pytanie. Jeżeli obecnie np. Jadę na wersji free i po 4 tygodniach wykupie wersję płatną to czy te wpisy co już zostały dodane w wersji free zostaną podlinkowane ?

przyznaje ze nie bedziemy trzymać wieczność tych wpisów na kontach free ale do trzech miesiecy spokojnie one tam będą

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności