Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

@Xann: neon103 jest wyslannikiem gotlinka? to mi nowosc ;) co do tych statystyk to tez chyba troche przesadzasz, bo watpie zeby wspomnainy gotlink cos majstrowal przy nich

no i @Xann -przyznaj ze taki wzrost narobi zamieszania i nie tylko w weblinku - mam nadzieje, ze masz jakis pomysl, zeby sytuacji nie zostawia tak jak jest - i to pisze ja, ktory nie posiada zadnego swl'a na wlasnosc !!!

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@Xann: neon103 jest wyslannikiem gotlinka? to mi nowosc ;) co do tych statystyk to tez chyba troche przesadzasz, bo watpie zeby wspomnainy gotlink cos majstrowal przy nich

dla Ciebie to nowośc dla innych już nie, mówisz ze tylko site urósł w eweblinku ? ominą inne systemy ? ciekawa teoria !!!

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann, jestem jednym z wielu Twoich użytkowników systemu, którzy jednoczesnie korzystaja z tanszych Swli do podlinkowania swoich zaplecz dzięki czemu u Ciebie dostaję wtedy więcej punktów które sprzedam drożej - więc Twoje insynuacje, mnie jako uzytkonika weblinka, obrażają. Ponadto piszesz dziwne rzeczy o statystykach gdyz sledze kazdego dnia statystyki wszystkich systemów i to co widze u gotinka to zmiany online domen i site a w weblinku tylko raz na dobe wiec tez nie rozumie co znaczy ze masz statystyki online. Natomiast site urosl we wszystkich systemach i tu sie z tym z Toba zgodze - tylko wez porownajzmiany ceny w ostatnich kilku tygodniach weblinka i pozostalych systemow, wtedy bedziesz wiedzial o czym my tu wszyscy piszemy.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc Twoje insynuacje, mnie jako uzytkonika weblinka, obrażają.

Sorry ale jaki to sa insynuacje jeśli chodzi o twoją osobę??

Co do ceny ilości punktów i reszty to z tego co wiem Xann zawsze mówił ze reguluje to rynek wiec nie wiem o co wam chodzi??

P.S

Neon poprawiaj błędy bo zaraz się dowiemy ze jesteś którąś tam kopią Xanna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ewidentnie widać ten wzrost tylko w e-weblinku, dlaczego ?

wzrost u konkurencji tez jest - kwestia jak czesto dany system weryfikuje strony (web - 3 dni, got - 7 dni) i jakie sa w nim - jakie promuje i tu moze być kwestia pewnej róznicy w punktach

rynek to zweryfikuje - sądze ze po zmianach - cieciu za wychodzące będzie juz wszystko mniej więcej wiadomo co i jak i kazdy bedzie wiedział ile mu punktów zostaje i na ile sobie moze pzowolić

mam nadzieje ze widok ile bede mial punktów zostanie załaczony jak najszybciej

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Creator - to sa tylko ciecia za wychodzace linki, a nie za site

@Xann - nie, zle mnie zrozumiales. uwazam, ze kazdy swl powinien wyciac czesc punktow z systemu, bo inaczej moc spadnie - przeciez wiecej miejsca na linki nie ma.

w weblinku jest to tak mocno widoczne, bo on najczesciej przelicza site - to co jest dzisiaj tutaj, w gotlinku bedzie za 2 tygodnie, a w seo.net za miesiac

jasne ze rynek to wyrowna, ale Ci co maja klientow z kazdego targetu to wiedza, ze to nie taka prosta sprawa

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku listopada zaczyna się wcześniej zapowiedziane przeliczanie punktów w systemie oraz zmiana dotychczasowej polityki systemu (stawiamy na jakość nie na ilość) ale wszystkie dane zostaną podane do max 3 listopada.

Przez cały listopad każdy bedzie miał podgląd do swoich nowych punktów. Nowe wartości będą obowiązywać od grudnia

Prócz redukcji PKT w przyszłości szykują sie nowe bonusy miedzy innymi za WebMini.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusy za to że ktos postawił webmini? A poki co moze ktos mnie poinformowac jakie są bonusy? Jakies punkty z tego co wiem? wyjasni mi ktos?

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jakie są obecnie przyznawane przez system bonusy:

- Domena może dostać dwa bonusy za PR (x1000) oraz za domene główna z PR > 0 (+500) np: https://sklep.fatty.pl/ z PR3 dostał by 4 tys pkt w bonusie za samą domenę

Kolejne bonusy są za linki wychodzące obecnie:

wartość do 5: +30%

wartość 6-10: 0%

wartość > 11: -30%

a będzie od 1 listopada obowiązywać

wartość do 4: +30%

wartość 5-9: 0%

wartość > 10: -50%

w przyszłości będziemy przycinać do

wartość do 4: +30%

wartość 5-9: 0%

wartość > 10: -90%

od 1 listopada dojdzie też jeden nowy bonus i zacznie się po mału proces redukcji maxymalnej ilości otrzymanych PKT tzn od 1 listopada nie będzie można otrzymać wiecej jak 100k pkt z jednego adresu.

Ilośc domen w systemie ktore stracą pkt to:

statystyka na dzień dzisiejszy ilości linków Wyjściowych

< 4 Wy = 19k domen (w połowie to zaplecze systemowe)

< 9 Wy = 12k domen

> 10 Wy= 22k domen

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a będzie od 1 listopada obowiązywać
a nie od 1 grudnia :) od 1 ma byc tylko widoczne ile bedzie

przynajmniej tak ostatnio pisałeś

Ilośc domen w systemie ktore stracą pkt to:

statystyka na dzień dzisiejszy ilości linków Wyjściowych

< 4 Wy = 19k domen (w połowie to zaplecze systemowe)

< 9 Wy = 12k domen

> 10 Wy= 22k domen

raczej straca tylko

10 Wy= 22k domen
pozostale pozostaje bez zmian
100k pkt z jednego adresu.
z jednej domeny czy np jednego serwisu dodanego do systemu

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 listopada pewnie w poniedziałek najpóźniej wtorek włączamy podgląd nowych PKT na kontach , każdy bezie widział nowe i stare PKT ale nowe zostaną przełączone w grudniu czyli przez listopad każdy posługuje się starymi pkt

ps. te 10 Wy= 22k domen wypompują ponad 40 mil pkt nowe bonusy o których niebawem wleja ok 5 mil pkt wiec bilans i tak na plus dla systemu

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności