Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

wartość 5-9: 0%

wartość > 10: -50%

w przyszłości będziemy przycinać do

wartość 5-9: 0%

wartość > 10: -90%

pytanie poza poruszanym tu wątkiem premii - tak z czystej ciekawości: te 10 linków wychodzących to jakaś "magiczna" granica? Strona z 9 linkami jest dobra a ten jeden dodatkowy link aż tak osłabia jej "moc" (traci 50-90% swojej wartości)? Jakieś testy były robione?

Jak ktoś ma linka do jakiejś dobrej publikacji na ten temat będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja wrzucam śmieszny anchor ( Pan katalog pyta), przynajmniej 1000 pkt i włączam monitoring pozycji ( tylko w kontach pro), jak pokaże mi że jest jakaś pozycja to wiem że już jest zaindexowany wpisik, potrzymam punkty z tydzień i zdejmuje :)

dziękuje za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zupełnie z innej beczki, ile przydało by się mieć punktów na e-weblinku żeby utrzymać dolinkowanie na poziomie 200 000 linków, zakładając że używam tylko SWL'i.

co znaczy 200tys. linkow? liczac wg wpl to 3x200tys = 600k czyli w ciagu 30 dni (jak dobrze pamietam) Twoj link zostanie wyslany na strony 200k razy

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przyłączam do prośby jak by ktoś miał linka do dobrej publikacji będę wdzięczny

czyli z tego wynika, że opisywany tu sposób "karania" stron za posiadanie 10 i więcej linków wychodzących nie ma żadnego uzasadnienia praktycznego? Może ktoś jednak zdradzi tajemnicę i da namiar na wyniki jakiś testów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczac wg wpl to 3x200tys = 600k czyli w ciagu 30 dni (jak dobrze pamietam)

Czyli jak? Musze wpl pomnożyć x 30 dni to mam koszt 1 pobrania na dobe? Przeciez wyszloby to 90 punktow za 1 pobranie na dobe, jest to chyba nie mozliwe ale czy ktos ma pewnosc jak to jest, moze wlasciciel mi to wyjasni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, to juz wogole jestem zdezorientowana - wpl x 30 dni = 90pkt i jeszcze nie ma gwarancji ze on wyjdzie na strone? - Mozesz poprostu mi napisac ile musi byc punktów aby nastapilo "1 pobranie linka na dobe"? - chce sobie przeliczyc wszystko i odpowiednio podzielic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brzoza24 - 1 pobranie na dobę ? da ci już 3 pkt

System ewelbink ma taki fajny gadżet który Ci podpowiada jaka jest średnia ilość pkt przydzielona na daną frazę w systemie, jeżeli nie wiesz ile przykładać na starcie puści info na PW pomogę Ci

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności