Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne bonusy są za linki wychodzące obecnie:

wartość do 5: +30%

wartość 6-10: 0%

wartość > 11: -30%

a będzie od 1 listopada obowiązywać

wartość do 4: +30%

wartość 5-9: 0%

wartość > 10: -50%

w przyszłości będziemy przycinać do

wartość do 4: +30%

wartość 5-9: 0%

wartość > 10: -90%

Tu chyba wszytko jest oprócz tego ze to nie od pierwszego listopada a 1 grudnia no i nie wiadomo jaki to okres czasu odnośnie - 90 % jak wygląda to w przyszłości ;)

mi znika 1/3 punktów, czyli czeka mnie pracowity miesiąc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kolejny ukłon w stronę, by tworzyć wyłącznie strony pod swl'a... i niby one mają mieć taką moc?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA:

Oficjalnie mogę już ogłosić że e-weblink zmienia politykę stron dodawanych do systemu, hasło na najbliższy rok: małe jest piękne

Co to znaczy że obecnie już będziemy promować małe strony dają za nie najwięcej PKT z wszystkich systemów

Nowy bonus jaki wszedł to właśnie za maluchy od site 5 do 100 na domenie głównej = 1000 PKT

Jednocześnie zaczynamy proces przycinania punktów za SITE obecnie maxymalną ilośc PKT jaką można dostać z domeny/subodmeny to 100k ale tą poprzeczkę bedziemy sukcesywnie obniżać dążąc do pułapu 50k za domene/adres

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy bonus jaki wszedł to właśnie za maluchy od site 5 do 100 na domenie głównej = 1000 PKT [/color][/b]

Właśnie dodałem takiego malucha i nie widzę za niego bonusu.

Ten nowy bonus chyba coś nie teges.

Biorąc cenę odnowień domen .info trzeba by przeznaczyć ok. 2700zł 100domen, które dadzą 100k punktów, wiec prościej będzie te punkty kupić.

Xann dobrze myślę, czy czegoś nie zrozumiałem?

kupisz po dolarze 100 domen, wydasz 300 zł, po roku nie przedłużysz. Wyprodukowanie 100 000 pkt zajmie ci 2-3 dni jak będziesz robił sam.

Cena punktów spadnie jeszcze bardziej....

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności