Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Ten nowy bonus chyba coś nie teges.

Biorąc cenę odnowień domen .info trzeba by przeznaczyć ok. 2700zł 100domen, które dadzą 100k punktów, wiec prościej będzie te punkty kupić.

Xann dobrze myślę, czy czegoś nie zrozumiałem?

Odnawiasz raz w roku, 100k masz przez 12 miesięcy, jak byś kupował co miesiąc 100k, miał byś w plecy... O tym, że do domenki możesz podczepić subdomenki, nie chce mi się wspominać :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nowy bonus jaki wszedł to właśnie za maluchy od site 5 do 100 na domenie głównej = 1000 PKT

Site gdzie w G czy w Y jak to jest.

Jezel w G to co ze strona która na przykład ma 50 stron w G, a w Y 10k to co dostane za nią

50+10k/2 + 1k z nowego bonusa ??

Czy subdomeny też będą dostawać tą "premię"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi że cena punktów spadnie o 50% ;]

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie wydaję się aby w takim przypadku pkt były droższe niż 100 zł za 100 k, i raczej nie będzie chętnych na zakup, bo koszt zrobienia ich samodzielnie wyniesie nie licząc robocizny jakieś 420 zł na rok.

plus nie trzeba płacić za konto pro!

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, moim zdaniem za bardzo panikujesz i na szybko szukasz rozwiązań.

Masz racje :D Xann na pewno dziś wstał rano i powiedział a co by tu zmienić i bach już jest premiujemy małe strony ;)

Na razie widzę piszecie same minusy to może ktoś pomyśli na plusami takiego rozwiązania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, czekam aż wypowiesz się na temat mojego posta.

Jeśli chodzi o progi to Xann popełnił literówkę i zapewne chciał napisać tak:

wartość do 4: +30%

wartość 6-9: 0%

wartość od 10: -50%

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie widzę piszecie same minusy to może ktoś pomyśli na plusami takiego rozwiązania??

Będzie się opłacało tworzyć małe wartościowe stronki, które nie złapią dużego site ale PR już tak. W dalszej perspektywie wzmocni to system.

W połączeniu z karami za linki wychodzące takie bonusy sprawią, że ciężko będzie w weblinku znaleźć jakiś śmietnik, no chyba że ktoś będzie aż tak pazerny i skusi się na te 10% punktów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że obecnie już będziemy promować małe strony dają za nie najwięcej PKT z wszystkich systemów

Nowy bonus jaki wszedł to właśnie za maluchy od site 5 do 100 na domenie głównej = 1000 PKT

teraz będzie sie opłacało przenieść zaplecze robione pod linkme, bardzo dobre posunięcie to faktycznie wzmocni system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wartość od 10: -50%

To dlaczego nie zlicza prawidłowo:

Przykład, strona z out=10: nowe 1,774 , obecne 3,547 ?

Wygląda to jakby za obecne out=10 nic nie obcinało a 1 grudnia obetnie dokładnie te 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności