Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No nie do końca :D System e-weblink stawia na strony robione dla użytkowników a nie pod PKT to duża różnica taka że strony robione pod PKT będzie usuwał.

Czyli strony mają mieć zrozumiały czytany tekst żadne genereatory śmieci wypuszczane jak w seodopalaczu tylko normalne strony zapleczowe

Są inne systemy do których można dodawać śmietniki

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca :D System e-weblink stawia na strony robione dla użytkowników a nie pod PKT to duża różnica taka że strony robione pod PKT będzie usuwał.

Ciekawe jak to sprawdzicie ;) ?

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto doda do swl'a wartościową stronę, na którą może zarobić bana? "Biali rycerze" nie śpią... ;)

Takie stronki trzyma się w "zamkniętym kręgu" ;)

a jest juz takich stronek jakieś z 30 tys w systemie

Świetnie, mam ok 1000 stronek ze site 5 - będzie z tego okrągły milion punktów, brawo Xann. :D

chesz powiedzieć że posiadasz 1000 domen :P - kolego kłamstwo ma bardzo krótkie nóżki

Przepraszam, a co z odpowiedzia na moje pytanie??

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=607037

dzięki za zwrócenie uwagi :) umkło to nam ale już problem naprawiony w Y strona ma miec od 0-100 site zeby załapała się na ten bonus 5-100

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chesz powiedzieć że posiadasz 1000 domen

Troszkę więcej ale mam dużo w innych systemach. No ale w ovh wolne 500 sztuk - nigdzie nie podpiętych.

xannb.jpg

EDYCJA: jak masz sam kompleksy to nie szukaj ich u innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeżeli faktycznie system będzie tempił strony robione genetatorami a przymował takie jak pod link-me to faktycznie ma to sens bo i moc bedzie większa

dlaczego owa "moc" ma być większa? Bo robot wyszukiwarki podrapie się po głowie i stwierdzi: "ano super strona, widać że ma wielki sens i na pewno jest niezwykle wartościowa i ciekawa, jestem tak głodny jej treści, że będę tu co chwilę wracał" ?;) Czym różni się serwis z mało sensnowną zawartością od tego z pięknie napisanymi i przemyślanymi zdaniami? Jak będą mu gdzieś rotowały linki z swla o przeróżnych anchorach to i tak jest "na celowniku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności