Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy można dostać 1000 PKT premii za "małe jest piękne", jeśli będziemy mieli stronę w subdomenie, czy ta premia obowiązuje tylko strony na domenach głównych?

z tego co było tu pisane premia ta nie jest dostępna dla subdomen.

Zapraszam na Crossweb.pl - wszystie ciekawe barcampy i konferencje w jedym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z matematyką nigdy nie miałem problemów.. a tego nie rozumie jak 0% daje obniżkę o 50%???

37dceed695aa.gif

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze popatrz co pisze w nawiasie, a po drugie Xann napisał:

wartość do 4: +30%

wartość 5-9: 0%

wartość > 10: -50%

... więc de faktu nie ma dziesiątki;), ale nie o to chodzi, o wartość w środku.. widzę, że to jeszcze strasznie kuleje.

EDIT. A co do "mocy" to jest to śmieszne... że strona z 10 linkami ma -50% "mocy" a z 9 już nie.... ciekawa kalkulacja.

I jak pisałem wcześniej to ukłon w tworzenie stron tylko pod system, żadna normalna strona nie ma tylko linków tylko po to, żeby mieć swl'a, nie mówiąc o bardziej rozbudowanych serwisach... ale to już takie eot. I nie, żebym był za farmami z linkami, ale takie uproszczenie... to przesada, takie moje skromne zdanie.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak pisałem wcześniej to ukłon w tworzenie stron tylko pod system, żadna normalna strona nie ma tylko linków tylko po to, żeby mieć swl'a, nie mówiąc o bardziej rozbudowanych serwisach...

:rolleyes::D

Brawo za tą wypowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na wasze pytania

Czyli strony posiadające PR=0 nie mogą liczyć na bonus za domenę główną?

mamy trzy bonusy:

- bonus za domene główna 1000 pkt jest tylko dla PR>0

-bonus za PR

-bonus za mały site 5-100

czyli świeża domena główna może dostać tylko jeden bonus za mały site

Czy można dostać 1000 PKT premii za "małe jest piękne", jeśli będziemy mieli stronę w subdomenie, czy ta premia obowiązuje tylko strony na domenach głównych?

ten bonus jest tylko do domen głownych nie subdomen

Z matematyką nigdy nie miałem problemów.. a tego nie rozumie jak 0% daje obniżkę o 50%???

od 10 wychodzących masz - 50%

do 10 wychodzących masz 0%

z jednego systemu mysisz zrezygnować

Czyli co, żeby otrzymać ten bonus 1k pkt za domene z site 5-100 trzeba posiadać konto PRO ?

Nie , bonus jest przyznawany niezależnie od posiadanego konta , na kontach PRO jest jedynie widoczny kalkulator punktów przed wpięciem domeny do systemu

musicie Pamiętać ze ten system się nie utrzymuje ze sprzedaży waszych PKT tylko z kont PRO dlatego muszą one być mega wypasione i mieć takie cuda jakich nikt nie ma na rynku

EDIT. A co do "mocy" to jest to śmieszne... że strona z 10 linkami ma -50% "mocy" a z 9 już nie.... ciekawa kalkulacja.

tu nie chodzi o moc, tu chodzi o politykę odłączenia innych systemów

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 10 wychodzących masz - 50%

do 10 wychodzących masz 0%

Skoro tak piszesz to popraw proszę poniższe bo wprowadzasz ludzi w błąd !

wartość do 4: +30%

wartość 6-9: 0%

wartość > 10: -50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT. A co do "mocy" to jest to śmieszne... że strona z 10 linkami ma -50% "mocy" a z 9 już nie.... ciekawa kalkulacja.

tu nie chodzi o moc, tu chodzi o politykę odłączenia innych systemów

ale tzw. "porządna strona" naturalnie linkuje do stron tematycznie powiązanych, zdarza się że ma kilka linków z wymiany, itp. Nie musi to być inny system. A przy tym liczeniu tak jak pisał Mar będą strony tworzone i tak tylko pod swl'a. I ich "moc" i tak będzie niewielka, bo po co ją bardziej podlinkowywać i dbać o jej wzmocnienie skoro tyle samo punktów dostanie się za słabiznę, ale z małą ilością linków wychodzących. Nie wspominając o ryzyku umieszczania swl'a. To się zwyczajnie nie będzie opłacać.

Ze wzrostem "mocy" ta zmiana w punktacji nie będzie miała wiele wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna myślałem sobie na temat mocy strony pod system w ten sposób. Jeśli strona ma powiedzmy 10k podstron (fizycznie) to żeby ją zindeksować trzeba przyłożyć dużo punktów. Natomiast, żeby zindeksować stronę z 5-100 podstronami wystarczy użyć addera.

Dlatego sama strona teoretycznie ma większą moc. Z drugiej strony link na podstronie 9999 w 3 poziomie tej mocy ma znikomą ilość.

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może mi ktoś powiedzieć za jaką stronę otrzymam np. 10k pkt ? ile musi mieć site w G, ile w Y, ile BL w Y, ile w G, jaki PR?

I mógłby mi ktoś powiedzieć, ile otrzymalbym teraz pkt za stronę:

domena PR3

site 5

BL Y 1,5k

site w Y 1

Z góry dziękuje.

Napisz email lukas24.24@o2.pl jeśli mam wobec Ciebie zobowiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak piszesz to popraw proszę poniższe bo wprowadzasz ludzi w błąd !

taka informacja została wcześniej już podana https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=607055

'qazy' -skoro nie widzisz i nie czujesz do czego zmierzamy naświetle CI temat, martwisz się trochę na zapas, polityka systemu idzie w kierunku żeby każdy system miał własne zaplecze wówczas można w jakiś sposob oceniać jego "moc" w sytuacji gdzie wszystkie sytemu mają te same strony ocena który system jest mocniejszy raczej staje jest nie namiejscu

dlaczego jest taka różnica 9 a 10 ? bo 10 to dwa systemy wymiany linków a 9 to już jeden system

w przyszłości użytkownicy będą mieli do wyboru dostać +30% lub mieć -90% - jak widzisz wybór czy posiadać inne systemy na stronie czy nie będzie nadal możliwy - my tego nie zakazujemy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co poniektórym, jak tak czytam te wypowiedzi chyba bardzo zależy aby eweblink jak i inne systemy posiadał w swoich zasobach strony farmy z kilkoma dziesiątkami linków wychodzących. Dziwię się że tacy ludzie jak np. Gazy bronią farmy linków i wysoko sitowe śmieci. Ciekawi mnie tez jedna rzecz czy swoim klientom też wstawiacie linki na śmietniki z dziesiątkami linków wychodzących gdzie jest wszystko od stringów po zabawki dla dzieci. Jeśli uważacie, że to jest oki to chyba oporów nie macie ?

A może zależy wam tylko aby linki z systemów miały jak najsłabszą moc ? Bo sam już nie wiem co myśleć czytając takie pierdoły.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności