Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

gotlink - 5 linkow

seomatik - 3 linki

statlink -1 link

+eweblink

no widzisz to zawsze lepisze jak:

gotlink - 15 linkow

seomatik - 15 linki

statlink -5 link

+eweblink

:P

będę walczył w systemie z takimi stronami gdzie ilośc linków już nie mieści sie na ekranie jak ta www.betaplast.pl czy takie coś https://naforum.zapodaj.net/233fb9bd4590.gif.html są systemy typu gotlink czy seomatik na takie domeny

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A jak Xann w końcu z tym site Y, subdomena żeby dostała bonus za małe site musi mieć 0-100site Y, czy od 1-100?

W końcu to ja już nie wiem czy subdomeny w ogóle mają bonus za małe site:

Google: 6 / Yahoo: 20 / BL: 1,021 / PR: 0 / Out: 4 (30%) - 34punkty

znaczy wiem bo widzę, że nie mają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Xann w końcu z tym site Y, subdomena żeby dostała bonus za małe site musi mieć 0-100site Y, czy od 1-100?

W końcu to ja już nie wiem czy subdomeny w ogóle mają bonus za małe site.....

1. w Y liczymy 0-100 site

2. subdomeny nie dostają bonusu za małe site - bo znam wasze narzędzia ;-)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest na poziomie -50% za trzy miesiące będzie na poziomie -90%.

Dążymy do tego żeby strony faktycznie miały znikomą ilość wychodzących to daje obopólna korzyść, każdy wie ze im mniej linków wychodz z strony tym jest mocniejsza , również będziemy sumiennie cały czas pracować nad podniesieniem jakości stron. Co na pewno zadowoli kupców.

Stawiamy na jakość nie na ilość. W końcu pozycja lidera do czegoś zobowiązuje.

Odnośnie Adderka Webmini do preclowania tak jest ON teraz na tapecie.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to spowodowane tym, że Tomek nie ma zupełnie najmniejszego pojecia kim jest jeden z konkurentów, może się domyśla, może nawet i w jakimś przypadku "podejrzanych" osób ma rację, ale do tej pory jest to tylko "może", a to jak wiemy, czasem jest szerokie, czasem głębokiem, czasem sie cofnie, a czasem zaleje... :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to spowodowane tym co ostatnio się dzieje w dziale nierzetelny partner

Skro ktoś mi powierza swoje dane to niech wie kim jestem, działamy zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wiec dlaczego mam tego nie podkreślać ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że nie można sobie informacji o zmianie w regulaminie wywieszać na jakimś forum, a forum PiO jest tu "jakimś" forum. :)

edit: nie chodzi o to, że nie można, bo można sobie to i w toaletach wywieszać dworcowych (o ile się ktos nie przyczepi i kary nie dowali), a o to, że taka informacja nie ma mocy prawnej, regulaminowej czy jaka tam powinna mieć :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to spowodowane tym co ostatnio się dzieje w dziale nierzetelny partner
Chyba coś przegapiłem :) Gdzie znajdę ten dział ew informacje o "aferach" :)?
Skro ktoś mi powierza swoje dane to niech wie kim jestem, działamy zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wiec dlaczego mam tego nie podkreślać ?
Problem w tym że każdy wie kim jesteś :P A co więcej jeżeli chce się dowiedzieć wystarczy że wejdzie na stronę i sobie przeczyta :P Nie widzę sensu ciągłego pisania że nie jesteś anonimowy bo dla mnie to zwykły chwyt marketingowy ;) A co więcej tak jak napisałeś

"zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" masz obowiązek ujawnienia danych firmy [sprzedaż kont PRO] a więc nie jest to tylko Twoja dobra wola.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie komuś nie podoba zmiana i ciecie -50% niech zrezygnuje z systemu - zawsze moze wypowiedzieć umowę i za kres pozostały za który ktos miał wykupiony abonament Xann zgodnie z prawem jest zobowiązany zwrócić proporcjonalną cześć opłaty - z uwagi na zmianę Regulaminu - choć pewnie nikt się na to nie zdecyduje :)

formalnie Xann powinien wysłać meile do wszystkich użytkowników - moim zdaniem tylko do majacych konta PRO - meile z informacją o zmianie regulaminu i dla mnie wtedy jest OK, jak już tak się niektórzy czepiają :)

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności