Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba coś przegapiłem :) Gdzie znajdę ten dział ew informacje o "aferach" :) ?

maiłem na myśli to https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=496819

Problem w tym że każdy wie kim jesteś :P A co więcej jeżeli chce się dowiedzieć wystarczy że wejdzie na stronę i sobie przeczyta :P Nie widzę sensu ciągłego pisania że nie jesteś anonimowy bo dla mnie to zwykły chwyt marketingowy ;) A co więcej tak jak napisałeś

"zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" masz obowiązek ujawnienia danych firmy [sprzedaż kont PRO] a więc nie jest to tylko Twoja dobra wola.

Chciałbym, ale nie każdy wie kim jestem, nie każdy wie że e-welibnk należy do tej grupy systemów gdzie wszystko jest jasne i klarowne.

Dlatego, że nie można sobie informacji o zmianie w regulaminie wywieszać na jakimś forum, a forum PiO jest tu "jakimś" forum. ;)

czy forum e-weblink jest też "jakimś" forum ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
czy forum e-weblink jest też "jakimś" forum ?

moim zdaniem tez jest "jakims" forum. nie mam obowiazku caly czas tam siedziec i sprawdzac czy wprowadzasz jakies zmiany.

@Xann: nie pomysl, ze sie czepiam, ale o zmianie regulaminu czy nowych funkcjach warto wysylac maile do uzytkownikow - to dopiero dobry chwyt marketingowy. powiem wiecej - wysylaj takie info tez do uzytkownikow 'nie pro' - moze ktos zostac wtedy Twoim klientem bo zobaczy, ze doszla jakas fajna funkcja - nie kazdy ma czas sledzic pio i dziesiatki stron

a z ta anonimowoscia - przesadzasz jak zawsze :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy forum eweba jest odpowiednim miejsce :)

Jak ORANGE zmienia regulamin, to wysyła listy do Klientów, pewnie* i na forum swoim zamieszcza info.

* nie wiem czy ORANGE ma forum na swojej stronie, nie interesuje mnie to i nie zaglądam tam, a Klientem ich jestem :)

Tak samo może powiedzieć każdy Klient eweba - to forum może go wogole nie interesować, mam nadzieję, że w miarę jasno napisałem :P

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty rozgłaszasz wszędzie że działasz zgodnie z prawem, więc chyba powinieneś wiedzieć coś na temat tych przepisów. Dlatego ja się pytam Ciebie. Zadanie pytania nie jest odpowiedzią.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakiej podstawie tak piszesz, skoro nie znasz tego prawa.

Moim zdaniem cały czas działasz niezgodnie z prawem . Nie licz na to że będę Ci tłumaczył przepisy, od tego są prawnicy i biorą za to kasę ;)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na to że to Ty nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie dotyczące działalności Twojej firmy, tym bardzie kiedy to wszędzie rozgłaszasz że działasz zgodnie z prawem, co nie jest prawdą.

[dodane]

Dalsza "korespondencja" po uzyskaniu odpowiedzi na pytanie.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam wyjątkowo, w ramach uzupełnienia bo chyba nie zrozumiałeś.

Pytam jako klient. To co z tym zrobisz zależy od Twojego podejścia do klienta (klientów).

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to spowodowane tym co ostatnio się dzieje w dziale nierzetelny partner

Skro ktoś mi powierza swoje dane to niech wie kim jestem, działamy zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wiec dlaczego mam tego nie podkreślać ?

Więc jaka jest twoja rola i jaką funkcję pełnisz w firmie Xann Design i w https://www.e-weblink.com/?

Możesz dokładnie określić?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności