Skocz do zawartości

e-weblink.com


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To nie moje rozumowanie jest dziwne a Twoje odpowiedzi. Zapytałem jaką rolę pełnisz w firmie, kim tam jesteś.

A Ty odpowiedziałeś, że doradcą. To według Ciebie doradca ponosi odpowiedzialność przed klientami, użytkownikami czy właściciel?

Bo o tym często piszesz, o odpowiedzialności i wiarygodności.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle kłótnie

właścicielem firmy Xann Desing i tym samym systemu weblink jest jakaś kobieta - jak ktoś chce może sobie jej dane ustalić nie jest to trudne ( ja jej danych nie będę podawał)

odnośnie zmiany Regulaminu - mozna go zmienić XANN, ale osoby które korzystają z kont PRO - czyli dokonały opłaty winny być o tym powiadomione z prawem odstąpienia od umowy, z możliwością otrzymania zwrotu wpłaconych pieniędzy za czas nie wykorzystany - to jest koniec i kropka i nad tym nie ma co więcej debatować, na stronie powinien tez znależć się nowy jak i stary regulamin z informacją iz nowy wchodzi w życie od dnia .....

moim dylematem jest tylko jedno czy o zmianie winno być powiadomione 14 dni wcześniej czy 30 ale to nie ma znaczenia, gdyż nie sądze aby ktoś zrezygnował ze względu na zmiany wprowadzane, choć jak sądze ten atak ma za zadanie storpedowanie zmian jakie mają zajśc w systemie - choć mi osobiście one odpowiadają

a to czy inne SWL działają zgodnie z prawem czy nie to jest inna już kwestia, i nie do poruszania w tym wątku - wg mnie w temacie danego systemu powinny sie wypowiadać osoby które z niego korzystają lub mają zamiar korzystać, a nie tylko po to aby sie kłócić

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właścicielem firmy Xann Desing i tym samym systemu weblink jest jakaś kobieta

To Xann kłamał mówiąc wielokrotnie, że jest właścicielem systemu?

Tu przykład.

Pozycjonowanie - wywiad: Tomasz Wieliczko z agencji Xann Design, właściciel systemu E-weblink

https://patrz.pl/filmy/pozycjonowanie-wywia...stemu-e-weblink

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesąc temu coś mnie podkusiło i 2 serwisy dopalane ewebem przeniosłem do gotlinka i dałem te same frazy i tyle samo pkt na nie. W efekcie po ponad 3 tygodniach jak frazy były wcześniej w top4-5 tak mam je teraz po za pierwszą dziesiątką w top12-top22

Przypadek ? Nie sądzę.

Punkt punktowi nie równy... a więc to raczej nie wina systemu a Twoja że nie przeliczyłeś sobie mniej więcej ile punktów potrzebujesz aby dopalić serwis :) Podsumowując Twoje spostrzeżenia na temat skuteczności systemu są bezpodstawne...

Edit:

Widze że ktoś przeczyścił temat...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'sttorm' - dzięki sttorm bo już zaczełem tracić wiarę w ludzi - jednak są też trzeźwo myślący

ps. Panowie łopatologicznie to ja mogę tłumaczyć komuś kto tydzień temu przyszedł na PIO i faktycznie pewne sprawy i tematu są dla niego czarną magią , a ktoś kto jest lata tu i pewnych żeczy nie jest w stanie zrozumieć - to ja już nie pomogę bo cudów to ja nie potrafię

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy zagadkę :)

- właścicielem firmy Xann Design jest znana na PIO -> MKa

- dlaczego Tomasz Wieliczko zwany potocznie Xannem może mówić że jest właścicielem eweblinka ?

Za rozwiązanie tej zagadki przysługuje konto PRO na okres 3 miesiecy :)

ps. Ci co mają konto PRO nie biorą udziału w konkusie :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo:

a) Xann jest mezem MKa i nie maja rozdzielnosci majatkowej

:) Xann to kobieta i MKa w jednym

c) Xann to Szook i specjalnie wprowadza w blad nieswiadomych ludzi kto jest wlascicielem systemu

prosze o 3x3=9 miesieczne konto PRO :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności